ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Šakalí hněv z Moravské Třebové je ve východních Čechách stále neporažen

zobrazit foto

18.12.2014, 16:06 | vložil: Petr Koseček

Čtvrtým turnajem pokračovala východočeská krajská liga v sálovém fotbalu – futsalu. Po dvouturnajové pauze se na palubovce v Poličce opět ukázal i celek z Moravské Třebové – Šakalí hněv.

Sestava třebovských se po několika sezonách konečně ustálila, a tak Šakaly reprezentovali stejní hráči jako na zahajovacím turnaji: L. Vykydal – K. Müller, P. Němec, V. Huryta, M. Suchý – M. Sedláček, T. Staněk, P. Matoušek, F. Trnka.

Avšak i tak se na střídačce šakalů objevila jedna staronová tvář. Své kamarády a bývalé spoluhráče přijel podpořit duchovní otec Šakalího hněvu Karel Kukol, jenž se staral o zápisy a dirigoval tým na střídačce a umožnil tak hráčům větší soustředění na jednotlivé zápasy.

Moravská Třebová se ve třech utkáních postupně utkala s oběma týmy z Lanškrouna, které v dosavadní neúplné tabulce figurovaly na místech těsně před moravskotřebovskými a nakonec s „exligistou“ z Vamberka, jenž okupoval chvost tabulky.

Šakalí hněv Mor. Třebová – Zanzibar Lanškroun 2:1 (0:0) Branky: T. Staněk, M. Sedláček

Začátek prvního zápasu se zdržel téměř o deset minut, jelikož se čekalo na opozdilce z Lanškrouna. Po opatrném prvním poločasu, kde se oba týmy oťukávaly, přišla v půli druhé hra „nahoru dolů“. Do vedení šli třebovští po kombinaci M. Sedláčka s P. Němcem a zakončujícím T. Staňkem, aby po chvíli zvýšil na dvougólový rozdíl agilní M. Sedláček. Snížení Lanškrouna přišlo při závěrečném náporu, avšak zkušený tým šakalů si výhru sebrat nenechal.

Šakalí hněv Mor.Třebová – Pobřeží Slonoviny Lanškroun 2:2 (2:2) Branky: M. Sedláček, T. Staněk (p)

Ve druhém utkání se postavil šakalům kvalitnější z dvojce týmů z Lanškrouna a na hře to bylo rázem znát. Hned v úvodu otevřel skóre štírek M. Sedláček, posléze lanškrounští vyrovnali po tečované střele z dálky, aby následně skóre dokonale otočili na 1:2. Nicméně 7 sekund před koncem byl v brankovišti sražen V. Huryta a z následné penalty srovnal , jak se nakonec ukázalo na konečných 2:2, T. Staněk. Druhý poločas byla jedna velká bitva, ve které vynikal především L. Vykydal, jenž zlikvidoval i penaltový pokus soupeře, odpískaného za ruku V. Huryty.

Šakalí hněv Mor.Třebová – Bomby k tyči Vamberk 3:2 (1:0) Branky: P. Němec, M. Suchý, T. Staněk

Papírově jednoznačný zápas měla být loňská odveta krajského finále poháru, avšak tým z Moravské Třebové se na výhru hodně nadřel. Nečekaný tvrdý vzdor v první půli prolomila až souhra T. Staňka se zakončujícím P. Němcem. V závěru poločasu ještě chytl vamberský golman T. Staňkovi trestný kop po nakumulovaných šesti faulech, a tak soupeř na začátku druhého poločasu po vyšachování obrany srovnal a třebovským jako by ztuhly nohy. Rozvázala jim je až druhá formace Huryta, Matoušek, Trnka, která rozjela kolotoč střel před vamberskou brankou a odražený míč napálil dělovkou do branky M. Suchý 2:1. Definitivně zlomil dobře hrajícího soupeře nejlepší střelec M. Třebové šakal T. Staněk po souhře s M. Sedláčkem. Vamberští dokázali už jen snížit z penalty za údajnou ruku smolaře dne V. Huryty, jenž následnou diskuzi s rozhodčím odnesl modrou kartou.

Šakalí hněv tak i nadále v letošní sezoně neokusil hořkost porážky, avšak výsledky se nerodili lehce. „Oproti prvnímu turnaji se ukázalo, že tým má nejen velkou kvalitu, ale i obrovské srdce a to jsme na palubovce dnes nechali.“ nechal se slyšet hrající manažer týmu Petr Matoušek bezprostředně po turnaji. Jeho slova ještě podtrhl pilíř obrany Kamil Müller: „Turnaj nás stál spoustu sil a přesvědčili jsme se, že musíme podávat maximální a koncentrovaný výkon i s papírově slabšími týmy a nelze je podceňovat.“ Věřme, že hráči budou s takovým odhodláním pokračovat i v nadcházejícím turnaji, který se koná 20. 12. 2014 ve Vysokém Mýtě a Šakalí hněv se utká opět se třemi soupeři – Pardál Dolní Újezd, Čistírna Česká Třebová a Football Magicians Vysoké Mýto.

Zdroj: http://www.sakalihnev.cz/sakali-smecka/
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: