ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V sobotu proběhne v Praze Ligové grémium .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Bumiko Děčín poprvé prohrálo, ale soutěž stále vede

zobrazit foto

22.12.2014, 10:56 | vložil: Petr Koseček

Poslední sálovkářskou akcí tohoto kalendářního roku bylo 4. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se uskutečnilo v sobotu 20.12.2014 v libouchecké sportovní hale.

Pořadí na prvních třech místech extraligové tabulky zůstalo sice nezměněno, ale za vedoucím duem Bumiko Děčín, Autocentrum Jílové „A“, které má osmi resp. šesti bodový náskok před zbytkem startovního pole, se situace velice vyrovnala tak, že i sedmé Turbo Děčín „A“ má reálnou šanci na bronzovou příčku.

Tento turnaj nejlépe vyšel týmu Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, který ze tří svých odehraných utkání vybojoval plný počet devíti bodů, jež pomohly k posunu v tabulce ze sedmého na místo čtvrté.

Spokojeno se svým výkonem může být Autocentrum Jílové „A“, jež v tomto kole neprohrálo a po dvou výhrách, jedné remíze a zisku sedmi bodů, si upevnilo stříbrnou pozici. Stejnou porci bodů si z Libouchce odvezli i borci DeCe Computers Děčín, jejichž vedoucí Ing. Pavel Kluvanec v těchto dnech oslavuje významné životní jubileum – padesátiny, tak mu svým skvělým výkonem dali jeden z mnoha dárků.

Vedoucí tým soutěže Bumiko Děčín poprvé v této sezóně prohrálo právě s Décéčkem. Pikantností tohoto souboje je fakt, že tato družstva společně trénují. V dalších dvou zápasech Bumiko remizovalo a vyhrálo, což mu stačilo k udržení prvního místa. Se stejnou bilancí odjíždělo i Turbo Děčín „A“. Čtyři body nezabránily Turbu k propadu z páté na sedmou pozici.

První body za vítězství v zápase si připsali hráči SC Stap Vilémov, kteří k jedné výhře přidali tři porážky a stále tak uzavírají extraligový peloton. I sálovkáři FC Veteráns Želenice jednou vyhráli a třikrát odešli ze hřiště poraženi, což jim sice stačilo k udržení bronzu, ale dali tak svým pronásledovatelům šanci se k nim přiblížit.

Tento turnaj se moc nevydařil JK Trans Varnsdorfu „A“, který ve čtyřech utkáních vybojoval dva body a v tabulce klesl ze čtvrtého na šestý stupínek.
Mužem kola byl zvolen Jakub Čuda z SC Stap Vilémov, který se zároveň stal za sedm vstřelených gólů i nejlepším střelcem tohoto kola.

Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí P. Sejkora, Z. Mráz, J. Mareš a J. Oborník. Následující turnaj se odehraje v sobotu 10.1.2015 v Libouchci s tradičním výkopem v 8.00 hodin.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: