Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality

Výsledky víkendových utkání prachatiské futsalové ligy

25.12.2014, 09:50 | vložil: Petr Koseček

O víkendu bylo na programu 5. a 6. kolo PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Viděli jsme zajímavé duely a těmi nejzajímavějšími byly jistě utkání Strabagu, který se utkal s MOUCHA TEAMem a se SOKOLEM LHENICE. CLUB 111 bral 6 bodů po neúspěšném předešlém víkendu, ale na čele zůstal STRABAG.

FC MOUCHA TEAM - SK STRABAG 2:9 (1:5)
Domácí tým nezopakoval výkon z předchozího víkendu a tahal po cele utkání za kratší konec. STRABAG uděloval tvrdé protiúdery z rychlých brejků, na které domácí odpovídali jen sporadicky. Vlivem chyb v obraně narostlo skóre téměř na dvojcifernou hodnotu, a i domácí byli ze svého předvedeného výkonu rozladěni.

SOKOL Lhenice - SK STRABAG 5:10 (3:8)
Velmi rychlé utkání dvou kvalitních soupeřů, kteří jsou v popředí tabulky bylo do 15. minuty zcela vyrovnané. Lheničtí se na začátku utkání dostali do vedení 3:2, ale do poločasu stačil ještě STRABAG vstřelit 6 branek. Ve druhé půli byl obraz hry opatrnější, oba soupeři vstřelili po dvou brankách a zápas se dohrával za již rozhodnutého stavu.

FC MOUCHA TEAM - FC ZBYTINY 10:3 (5:3)
Domácí byli papírovým favoritem, ale hosté je překvapili poziční hrou, to se projevilo na počátečním vývoji utkání. Postupem času však domácí zvyšovali tempo hry, a tak si došli pro celkem klidné vítězství 10:3.

SOKOL Lhenice - FC ZBYTINY 10:3 (4:2)
Po celý zápas bylo mužstvo Lhenic jasně lepší a svůj poločasový náskok 4:2 navýšilo ve druhé půli na konečných 10:3.

1.FC Chroboly - CLUB 111 0:16 (0:7)
Jednoznačná záležitost favorita utkání, od začátku jasná přesila hostů, utkání bylo jen otázkou skóre. Domácím chyběla bojovnost a větší snaha čelit soupeři.

FC NORTON - CLUB 111 0:7 (0:5)
Tým CLUB 111 začal efektivně a rychle se dostal do vedení 0:2. Po poločase vedl 0:5 a tak si došel pro klidné vítězství 0:7. NORTON nenašel zbraň proti soupeři a tak zaslouženě vysoko prohrál.

1.FC Chroboly - YOUNG BOYS 2:9 (1:3)
Ještě v 15. minutě byl stav jen 1:2, ale chrobolští ve druhém utkání prohráli a výši skóre poznamenala až poslední pětiminutovka, kdy hosté dali 4 góly. Výsledek mohl být i přijatelnější, ale výkon Chrobol byl odevzdaný a to Toman v brance domácích ještě zneškodnil několik šancí.

FC NORTON - YOUNG BOYS 3:6 (0:3)
Na závěr dne viděli diváci pěknou sálovku s dramatickými situacemi až do samotného závěru. Přemotivovanost obou soupeřů vedla k hodně faulům a tak byly k vidění i devítimetrové kopy. Ve 24. minutě mladíci vedli 0:4, ale NORTON stáhl náskok soupeře na 2 branky, ale hosté si minutu před koncem pojistili vítězství a v tabulce postoupili o něco výš.