Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality

Prachatická liga - výsledky dalšího dvoukola

31.12.2014, 08:43 | vložil: Petr Koseček

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA měla v neděli pokračování. Hrálo se 8 a 9 kolo. Žádného velkého překvapení jsme se nedočkali, Strabag si upevnil vedení v tabulce, o tři body zpět je Club 111 a v zápase o třetí místo porazili hráči Sokola Lhenice mužstvo Moucha Team. Zde jsou výsledky a komentáře rozhodčích.

CLUB 111 - YOUNG BOYS 5:2 (3:1)
Velmi pohledné utkání dvou dobře technicky vybavených mužstev. Domácí potvrdili větší zkušenost a od počátku utkání měli mírnou převahu, kterou vyjádřili i brankami.

SK STRABAG - YOUNG BOYS 9:1 (5:1)
Úvod utkání byl z obou stran velice opatrný. Pak se ale rozstřílel v celku domácích Pasecký, k němu se přidal Nerad a poločasový stav 5:1 byl pro hosty až příliš krutý. Ve 2. poločasu pokračovali hráči Strabagu v nátlakové hře a skóre tím pádem narůstalo jen na jejich straně.

CLUB 111 - FC Zbytiny 8:0 (4:0)
Hosté zanechali i přes vysokou prohru sympatický dojem, neboť dlouho drželi přijatelný výsledek. Domácí hráli velmi dobře ze zajištěné obrany a těžili z rychlých brejků. Zbytinští sice dokázali přidržet míč a zakombinovat, do vyložených šancí se příliš nedostávali. CLUB 111 hrál opět v pohodě jak jej diváci znají a po tomto víkendu má o 6 bodů více.

SK STRABAG - FC Zbytiny 7:2 (0:1)
Domácí byli jasným favoritem, ale tým Zbytin je zaskočil výbornou obrannou poziční hrou a po právu vyhrál první poločas 0:1. Druhý poločas byl už v jasné režii domácích, kteří během 6ti minut otočili vývoj utkání a gólový účet se zastavil na čísle sedm.

SOKOL Lhenice - FC MOUCHA TEAM 7:5 (3:4)
Na začátku utkání měli navrch domácí a zdálo se, že v klidu zvítězí. Hostům však dorazili další 2 hráči na střídaní a to se ukázalo jako klíčové v 1. poločase, který MOUCHA TEAM vyhrál 3:4. Ve 2. poločase však hráči hostí dělali hrubé chyby, které domácí dokázali potrestat a tak 3 body putují do Lhenic.

FC NORTON - FC MOUCHA TEAM 5:9 (1:4)
NORTON se v utkání sice ujal vedení 1:0, ale do poločasu hosté otočili stav čtyřmi brankami. Domácí si sice vypracovávali šance, ale ty končili na dobře chytajícím brankáři Medřickém. Po poločase byla hra Nortonu pořád stejná a tak si MOUCHA TEAM díky střelecké potenci Vávry a týmovému výkonu došel pro 3 body.

SOKOL Lhenice - 1.FC Chroboly 18:4 (6:1)
V 1. poločase se hosté snažili se soupeřem běhat, ale moc dlouho to nevydrželi a tak si domácí v klidu došli pro 3 body.

FC NORTON - 1.FC Chroboly 13:0 (7:0)
Ve svém druhém utkání prohrál celek Chrobol o několik tříd a tak si hráči Nortonu s chutí zastříleli. Chrobolům nepomohla ani výměna brankářů a obě své utkání odehráli pod své možnosti. Bohužel se jim nepodařilo vstřelit ani jednu branku. NORTON je třeba pochválit za pěkné akce i za rozhodnutého stavu. Tentokráte měl svůj střelecký den pětigólový J. Sedlák.