ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V Moravské Třebové pořádají 1. ročník fotbalového turnaje .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Slavičínská futsalová liga má za sebou již 9. kolo

zobrazit foto

31.12.2014, 08:46 | vložil: Petr Koseček

První zápas 9. kola se odehrál v režii týmů Rádbeers a Desperádos. Tedy spíše v režii Desperádos. Přestože se Rádbeers proti favoritovi dlouho drželi, papírové předpoklady se ke konci prvního poločasu začaly naplňovat. Svou herní převahu doplnili Desperádos také góly. A nebylo jich málo. Urputná snaha Rádbeers vstřelit gól narážela na velmi dobrou obranu Desperádos. Ti k tomu přidali také přesnou hru plnou narážeček a bavili tak diváky po celou dobu utkání. Méně se již bavili hráči Rádbeers, kteří nakonec ze zápasu odešli s porážkou 0:9 a na své první body, tak stále čekají. Naopak Desperádos, díky výhře drží třetí příčku s tříbodovou ztrátou na vedoucí duo. Střelecky v tomto zápase exceloval Dan Holba, který vstřelil 4 góly.

Colibri Team potřeboval nutně zvítězit, aby se dotáhl na první příčku, jejich soupeřem ve druhém zápasu dne byli Zpiťáři. Ti nezažívají příliš povedenou sezonu a body proti mistrovi, by je určitě nakoply. Jenže Colibri Team byl proti. Od začátku zápasu dokazovali, proč už dvakrát v AFLS triumfovali. Zodpovědná hra a neustálý tlak na branku Zpiťářů začal přinášet své ovoce. Zpiťáři se začali vzpamatovávat až ve chvíli, kdy bylo o osudu zápasu víceméně rozhodnuto a jejich trápení tak pokračuje. Naopak Colibri od druhého kola zvítězili ve všech zápasech a právem se drží na druhém místě se stejným počtem bodů, jako Dým Team. Zápas nakonec skončil 8:2 ve prospěch Colibri.

Ve třetím zápase nastoupila Závada proti Nevšové B. V případě výhry Závady, by se tato mužstva bodově srovnala a Závada, tak měla o co hrát. Stejně tak i Nevšová, která by si ráda vylepšila postavení v tabulce, které určitě neodpovídá jejich ambicím. Od začátku to byl nesmírně bojovný zápas a přestože se jednalo o zápas týmů ze spodku tabulky, byl také pohledný. Šance se tvořily na obou stranách a hráči ze sebe vydávali maximum. Závada, která konečně snad našla svého střelce, šla v tomto zápase do vedení a nutno říci, že zaslouženě. Nevšová však srovnala a boj pokračoval. Závada šla do vedení ještě jednou a vypadalo to, že pokud vydrží nastavené tempo, mohlo se konat překvapení. Jenže Nevšová se zvedla a po velkém tlaku srovnala. A to byl zřejmě zlomový okamžik zápasu. Přestože Závada dřela až do posledních sil a snažila se udržet alespoň remízu, tak Nevšová v sobě měla asi o něco více sil a zápas nakonec otočila. Tomuto zápasu by asi více slušela remíze, ale vůle Nevšové po vítězství nakonec zvítězila a po výsledku 2:4, tak slaví Nevšová B.

K poslednímu zápasu dne nastoupil tým KGB, proti Pivní armádě. Tyto dva týmy před zápasem dělily pouhé tři body a Pivní armáda by se tak v případě výhry dotáhla v tabulce na svého soupeře. KGB však touží po svém nejlepším umístění v historii ligy a tak pro ně nic než výhra nepřipadalo v úvahu. Za tímto svým cílem vykročili více než zdárně, protože se hned v úvodu zápasu dostali do vedení. A vypadalo to, že pokud nebudou zbytečně chybovat, mohl by zápas skončit v jejich prospěch. Jenomže chyby přišly a Pivní armáda srovnala. KGB se však vrátilo ke své hře a za chvíli vedení zase strhlo na svoji stranu. Zdálo se však, že Pivní armáda začala v tomto zápase hrát vždy až poté, co dostala gól. nejinak tomu bylo i po druhé brance KGB. Pivní armáda se zase zvedla a dokázala opět vyrovnat. Zápas se trochu uklidnil a šance troskotaly na umění brankářů. po chvíli ale opět udeřilo KGB a dostalo se do vedení 3:2. a to byl zase impuls pro Pivní armádu, která začala tlačit a zaměstnávat obranu KGB. Ta ovšem odolávala a zdálo se, že další gól už nedopustí. Nakonec, ale vedení nevydrželo. Pivní armáda srovnala a vzhledem k tomu, že žádný další gól už nepadl, zrodila se první letošní remíza 3:3.

Další kolo se koná až 11. 1. 2015 od 14.00 a vzhledem k výsledkům to vypadá na zajímavé odvety a boj až do posledního kola. Všem hráčům, divákům a sponzorům děkujeme za podporu a přejeme hodně štěstí a zdraví do Nového roku a věříme, že se v hojném počtu potkáme také v roce 2015.

10. kolo (11. ledna 2015 – neděle):

KGB : Nevšová B 14:00
Závada : Zpiťáři 15:00
Colibri TEAM : Desperádos 16:00
Rádbeers : Dým Team 17:00

Více na www.afls.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: