ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

V tabulce střelců CL se brněnský Cenek dotahuje na Ovčačíka

zobrazit foto

12.1.2015, 16:47 | vložil: Petr Koseček

Brněnský Čeněk Cenek už pomaličku dýchá v tabulce střelců na záda svému kolegovi z týmu Janu Ovčačíkovi a závěr soutěže o korunu krále střelců bude ještě nadmíru zajímavý, na svoji příležitost čekají novoborský Slavík se zlínským Kovářem a přidat se mohou i další kanonýři.

Tabulka střelců
poř. jméno družstvo branky

1 Ovčačík Jan GIOIA B2Balance Brno 13
2 Cenek Čeněk GIOIA B2Balance Brno 12
3 Slavík Tomáš FK Adria Nový Bor 10
4 Kovář Jiří SMR Plus Zlín 9
5 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha 7
5 Klimeš Milan GIOIA B2Balance Brno 7
5 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha 7
6 Chvíla Jan SMR Plus Zlín 6
6 Cieslar Josef GIOIA B2Balance Brno 6
6 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní 6
6 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín 6
6 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín 6
6 Ulman Tomáš SMR Plus Zlín 6
6 Valla Michal FC Družba Vysoké Mýto 6
7 Kovář Miroslav ml. (93) VPS NOVABRIK Polička 5
7 Levčík Patrik GIOIA B2Balance Brno 5
7 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička 5
7 Prokeš Tomáš GIOIA B2Balance Brno 5
7 Svoboda Milan GIOIA B2Balance Brno 5
7 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha 5
8 Bureš Jiří FC Družba Vysoké Mýto 4
8 Kaválek Martin FK Adria Nový Bor 4
8 Kuchta Jan FC Družba Vysoké Mýto 4
8 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička 4
8 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní 4
8 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice 4
8 Světlík Ivo SMR Plus Zlín 4
9 Doubravský Bohumír GIOIA B2Balance Brno 3
9 Kuchárik Michal CHEMCOMEX Praha 3
9 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička 3
9 Wagner Jakub BOMBARĎÁCI Větřní 3
9 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha 3
10 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha 2
10 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní 2
10 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní 2
10 Caizl Pavel (90) FK Adria Nový Bor 2
10 Fišar Tomáš SK SICO SC Jilemnice 2
10 Hafenrichter Pavel FK Adria Nový Bor 2
10 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha 2
10 Holeček Michal CHEMCOMEX Praha 2
10 Kamas Michal CHEMCOMEX Praha 2
10 Kostka David SMR Plus Zlín 2
10 Král Vojta VPS NOVABRIK Polička 2
10 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice 2
10 Novák Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 2
10 Paulů David SK SICO SC Jilemnice 2
10 Presl David GIOIA B2Balance Brno 2
10 Pulkert Ondřej CHEMCOMEX Praha 2
10 Slobodian Rostislav SMR Plus Zlín 2
10 Smolík Jaroslav SK SICO SC Jilemnice 2
10 Urbanec Jakub SK SICO SC Jilemnice 2
10 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička 2
10 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha 2
10 Šavelka David FC Družba Vysoké Mýto 2
11 Abrhám Tomáš FK Adria Nový Bor 1
11 Babouček Jiří BOMBARĎÁCI Větřní 1
11 Beránek Štefan BOMBARĎÁCI Větřní 1
11 Blabla Petr CHEMCOMEX Praha 1
11 Chán Josef FK Adria Nový Bor 1
11 Helešic Adam SMR Plus Zlín 1
11 Hermann Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 1
11 Hnilo Tomáš SMR Plus Zlín 1
11 Hromádka Matěj FC Družba Vysoké Mýto 1
11 Jaroš Jan SK SICO SC Jilemnice 1
11 Jaráb Michal FK Adria Nový Bor 1
11 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička 1
11 Komárek Lukáš FC Družba Vysoké Mýto 1
11 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice 1
11 Kroh Jaroslav FK Adria Nový Bor 1
11 Kutra Lukáš SMR Plus Zlín 1
11 Kutra Tomáš SMR Plus Zlín 1
11 Macko David GIOIA B2Balance Brno 1
11 Moučka Petr FK Adria Nový Bor 1
11 Muláček Lukáš FK Adria Nový Bor 1
11 Panýr Jaroslav SK SICO SC Jilemnice 1
11 Rada David CHEMCOMEX Praha 1
11 Sop Martin CHEMCOMEX Praha 1
11 Stejskal Miroslav VPS NOVABRIK Polička 1
11 Štorc David FK Adria Nový Bor 1
11 Červený Zdeněk VPS NOVABRIK Polička 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: