Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY na jihu Čech ukončila svoji základní část

13.1.2015, 15:52 | vložil: Petr Koseček

V sobotu nám skončila základní část JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, která se odehrála ve SH Na Sádkách. Podle očekávání se vítězem stal velký favorit TK Rumpál Prachatice který se spolu s dalším favoritem ORTH-MEDEM Č.Budějovice, ten skončil na druhém místě, usadil na čele tabulky od začátku ligy.

Trochu překvapivě i když po právu skončilo na třetím místě mužstvo DYNAMO JELIMANI Vimperk. Soutěž o nejlepšího střelce po základní části má dva vítěze, Martina Šicnera ( TK RUMPÁL) a druhým je Šíp Michal ( DYNAMO JELIMANI), oba soupeřům nasázeli 25 branek. Zde jsou výsledky a komentáře delegáta.

FK BIZONI Č.Budějovice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 10:5 (8:2)
Skóre otevřeli domácí již ve 4. minutě po pěkné kombinaci střelou do prázdné branky. V rozmezí šesti minut nastříleli Bizoni ještě 4 branky a tím určili průběh utkání. Pak se hrála sálová kopaná bez obran, kde převyšoval útok a padalo hodně branek.

SK STRABAG DEMOLICE - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 8:3 (5:1)
Hostujícímu mužstvu se tento turnaj nevydařil jak herně tak výsledkově. Proto domácí měli usnadněnou úlohu a v tréninkovém tempu s přehledem vyhráli. To, co domácí mužstvo Strabagu překombinovalo nebo zahodilo, by stačilo na několik utkání.

FK BIZONI Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 4:1 (3:0)
Pro domácí to byla nejrychleji vstřelená branka sezóny a to znamenalo již v 15. sekundě vedení 1:0. Do 19. minuty se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ale po dvou hrubých chybách hostů se Bizoni ujali tříbrankového vedení. Ve druhém poločase hosté neproměnili ani nejvyloženější šance, a proto domácí získali všechny body.

SK STRABAG DEMOLICE - ZSO Hluboká n./Vltavou 6:4 (3:2)
Další rekord na sebe nedal dlouho čekat a již v 10. vteřině utkání vedli domácí 1:0. Do 17. minuty hráči Strabagu vedli 3:0 a chtěli předvádět extra herní kombinace, ale ty se jim přestaly dařit a začali si plést barvy dresů spoluhráčů a hostů. A do poločasové přestávky to bylo pouze 3:2. Před koncem utkání nebylo ještě pro domácí rozhodnuto a museli bojovat a strachovat se o konečný výsledek. Když hosté neproměnili, co mohli, domácí soustředěnou obranou již uhájili své vítězství.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 3:4 (2:2)
Začalo se ve svižném tempu a pěkné herní akce se střídaly na obou stranách. První gólovou šanci hosté propásli a domácí je okamžitě potrestali vedoucím gólem. V 17. minutě přidal TEX COLOR druhou branku po zaváhání hostující obrany a zdálo se, že první poločas s přehledem získají ve svůj prospěch. Ale 20. minuta byla pro domácí kritická, kdy inkasovali během 30 vteřin dva góly, a stav byl srovnán na 2:2. 26. minuta a rychle vhozený roh a pěkná křižná střela znamenala vedení pro Rumpál 2:3. 37. minuta měnila skóre na obou stranách, kdy nejprve domácí po chybě hostů srovnali stav utkání. Hned ze středového rozehrání vrátili hosté vítězství na svou stranu. Běžela 37. minuta a domácí do konce utkání už nestihli na tento gól odpovědět.

ORTH-MED Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 8:4 (3:1)
V druhém utkání hosté nezachytili začátek a ve druhé minutě po střele k tyči, při které gólman neměl šanci zareagovat, prohrávali 1:0. Druhá chyba na sebe nenechala dlouho čekat a ve 4. minutě střelou pod horní tyč vedl ORTH-MED již 2:0. Hosté snížili v 10. minutě po střele, kterou domácí brankář neudržel a hostující Šicner dorážel na brankové čáře a snížil na 2:1. Gólem v posledních vteřinách prvního poločasu vyhráli domácí 3:1. Druhý poločas suverénně ovládl ORTH-MED, když hostům po náročném předchozím utkání došly síly.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 6:8 (2:4)
Ve všech utkáních turnaje padaly brzy branky a ani nyní tomu nebylo jinak. Hosté již v první minutě prostřelili přízemní střelou domácího brankáře. TEX COLOR se do svého soupeře zakousl a srovnat stav se mu podařilo až v 10. minutě, když předchozí šance bravurně zlikvidoval hostující brankář Vaculka. O minutu později opět hosté vedli zásluhou Šípa, který propasíroval pod brankářem míč do sítě. Minutu před koncem poločasu proměnil hostující Pek klasickým hokejovým blafákem a zvýšil na 1:3. Do konce poločasu stačily padnout ještě dvě branky a stav se ustáli na 2:4 pro hosty. Druhý poločas byl brankově nadprůměrný a v celkovém součtu si vedli lépe hosté.

ORTH-MED Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:10 (4:5)
Pořadí vyřazovacích zápasů nadstavbové části bylo rozhodnuto, proto domácí dali své opoře v brance možnost zahrát si v poli a inkasovali, jak se již stalo tradicí, hned v první minutě. V 5. minutě bylo srovnáno na 1:1. Do konce poločasu se měnil stav skóre na obou stranách ještě několikrát. Šťastnější byli hosté, kteří vyhráli 4:5. Ve druhém poločasu ORTH MED přidal na důrazu a hodně znepříjemňoval Jelimanům hru. Závěr utkání zvládli lépe hosté a zaslouženě vyhráli.