Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality

Z webu Družby Vysoké Mýto - 4 body zůstaly doma!

14.1.2015, 15:38 | vložil: Petr Koseček

Jako už tradičně jsme měli velice ospalý vstup do zápasu a hráči Jilemnice měli optickou převahu. Do náznaků šancí se v 1. poločase dostali pouze Hermann a Valla, ale v koncovce jim chyběl větší klid k lepšímu zakončení. To nejdůležitější se tak odehrálo až ve 2. poločase, do kterého jsme už vstoupili aktivněji. Nejdříve svou tutovku do prázdné branky, po vyhraném souboji s brankářem Hekerou, zazdil Matěj Hromádka, ale pár minut na to už jsme se štěstím vstřelili vedoucí branku. Po povedené kombinaci jsme se k zakončení sice nedostali, ale Burešovu přihrávku si hráči Jilemnice srazili sami do branky. Od 32. do 34. minuty jsme pak po povedených akcích vstřelili další 3 branky (Kuchta, Valla, Novák). Jilemnici nezbývalo, než začít ještě více riskovat, z čehož plynul i tlak, ale svoje šance nedokázala proměnit. Kosmetickou úpravu skóre pak v 39. minutě zařídil až Paulů, a tak zápas skončil 4:1.

Družba : JIlemnice 4:1

Nepříliš povedený zápas ze strany všech hráčů a bohužel i rozhodčích. Hráči Nového Boru se po šikovném zakončení Slavíka, dostali velice rychle do vedení a všichni víme, že dotahovat proti Novému Boru není nic jednoduchého. Naše první vážnější šance přišla až ve 13. minutě, když se na vápně uvolnil Matěj Hromádka a nechytatelnou střelou nedal Konečnému šanci. Remízový stav ale dlouho nevydržel a po zaváhání naší obrany se sám před Morongem ocitl Abrahám a nadvakrát naši brankářskou jedničku překonal. Za další 2 minuty se hráči Nového Boru po úspěšném signálu z autu radovali znovu, ale rozhodčí branku nepochopitelně neuznali. Zbytek poločasu všichni spíše prodiskutovali než hráli. Poločasová pauza všem trochu pomohla a hned ve 22. minutě jsme se po krásné kombinaci Bureše s Vallou mohli radovat z vyrovnání. Bohužel ani tentokrát remízový stav dlouho nevydržel a po našem zbytečném faulu těsně před pokutovým územím vymetl pavučinu nechytatelnou bombou z přímého kopu Kaválek. V dalším průběhu se šance střídaly na obou stranách. Brankáře Konečného jsme zasypali několika nadějnými střelami, blízko vyrovnání byl Tesař, kterému stála v cestě tyčka. Rozhodnout zápas mohli i hráči Nového Boru, ale několik skvělých zákroků předvedl Tomáš Morong. Ujala se tak až nenápadně vypadající kombinace, kdy si Bureš narazil s Hromádkou a z voleje trefil přesně růžek Konečného branky - 3:3. S blížícím se závěrem začaly na hřišti opět vládnout emoce a jelikož soupeř nepotrestal naše chyby z poslední minuty, zůstal stav stejný do konce zápasu.

Družba : Nový Bor 3:3