ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenéru Poličky Frantovi Švecovi se příliš nelíbil výkon rozhodčích na posledním turnaji ve Zlíně

zobrazit foto

2.2.2015, 07:26 | vložil: Petr Koseček

Poslední turnaj základní části ve Zlíně máme za sebou a v konečném účtování jsme obsadili čtvrté místo. Náš soupeř pro play-off je mužstvo Nového Boru,což slibuje velmi napínavou a vyrovnanou partii. Když se vrátím k posledním zápasům ve Zlíně,tak první utkání s týmem Gioia Brno se nám vcelku povedlo. Soupeř byl podle očekávání aktivnější, častěji ohrožoval naši branku, ale nám se po rychlém protiútoku a výstavní střele Tomáše Jílka podařilo jít do vedení. Ve druhém poločase brněnští zaslouženě vyrovnali a i přes další šance na obou stranách zápas skončil dělbou bodů.

Druhé utkání proti domácímu Zlínu jsme začali velmi špatně a záhy prohrávali o dva góly. Museli jsme otevřít naši hru, více napadat soupeřovu rozehrávku a pokusit se co nejdříve vstřelit branku. To se nám i povedlo a po dvou trefách se šlo do kabin za vyrovnaného stavu. Po přestávce jsme šli záhy i do vedení, ale nepodařilo se nám jej pojistit a pak přišel zákonitě trest. Domácí nejprve čtyři minuty před koncem vyrovnali a během minuty otočili skóre ve svůj prospěch. V závěrečném tlaku se nám i přes velkou šanci nepodařilo vyrovnat a zlinští do prázdné branky pečetili výsledek ve svůj prospěch. Nemůžu se ale závěrem nezmínit o "slušně řečeno" nepovedeném výkonu rozhodčích hlavně v závěru utkání. To se netýká jen evidentní ruky těsně před vstřelením čtvrtého gólu, kterou viděli všichni diváci v hale, jen ne ten kompetentní, ale stejně tak i řešení a následné vysvětlování konfliktních situací na hřišti, kterých ke konci nebylo málo.

Zdroj: http://vpsnovabrikpolicka.webnode.cz/
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: