ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rezerva JK Trans Varnsdorf zvyšuje svůj náskok v čele 1. Autocentrum Jílové ligy

zobrazit foto

9.2.2015, 10:32 | vložil: Petr Koseček

První únorová sobota měla naplánováno dle sálovkářského kalendáře 6. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy ve varnsdorfské sportovní hale. K vidění byla kvalitní sálovka, zajímavé duely a překvapivé výsledky.

Stoprocentně využil domácího prostředí JK Trans Varnsdorf „B“, jenž ve třech svých odehraných utkáních nezaváhal, získal plný počet devíti bodů a ještě si solidně zastřílel. Jékáčka si tak upevnila vedoucí pozici.
Plný počet bodů získal i Sokol Bělá, který měl na programu pouze dva zápasy. Šest získaných bodů pomohlo Sokolu k posunu na stříbrný stupínek Dvě vítězství zaznamenalo i Transco Bohemia Děčín, k tomu jednu porážku. I Transco pomalu stoupá tabulkou a po tomto turnaji je sedmé.

Dvojice týmů ve třech utkání získala čtyři body. Týmy Autocentrum Jílové „B“ a Lesní bezpečnost Šluknov vyhrály, prohrály a ve vzájemném zápase remizovaly, což byla jediná „plichta“ tohoto kola.
Hned pětice týmů si z Varnsdorfu odvezla tři body za jeden vyhraný mač. Las Žlebas Děčín a Hezouni Děčín „A“ k tomu potřebovaly dva duely a drží si své tabulkové pozice. Turbo Děčín „B“, SK Dumbo Děčín a Tullamore Dew Děčín své tři bodíky vybojovaly ve třech utkáních. A každému z tohoto tria získané body pomohly jinak. Dumbo se díky nim posunulo ze šesté na pátou příčku, Tullamore je stále na chvostu ligového pelotonu a rezerva Turba klesla ze stříbrné na bronzovou pozici.

Jediným týmem, který v tomto kole nebodoval, je Děčín – Nota. Ve vyrovnané tabulce to znamenalo propad z pátého na osmé místo.
Mužem kola byl zvolen Jakub Zadina z JK Trans Varnsdorf „B“ a nejpřesnější mušku měl Stanislav Vlček z Autocentra Jílové „B“, který se trefil pětkrát.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Prinz, M. Šafra, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 28.2.2015 v Libouchci s výkopem v 8.00 hodin.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: