ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Delegace rozhodčích a delegátů na 7. kolo FUTSAL ligy-CL SF dne 25.1.2020 .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Prezident brněnského klubu Jakub Prokeš v našem rozhovoru

zobrazit foto

9.2.2015, 11:09 | vložil: Petr Koseček

1. Jakube, jak hodnotíte průběh Národního finále ČP ve Valticích?

Trofej obhájil Chemcomex Praha a popravdě řeknu, že zaslouženě. Velkým překvapením pro mě bylo vystoupení Bombarďáků Větřní a především Šakalího Hněvu Moravská Třebová.2. Klapalo vše také po organizační stránce?

Vše bylo dle mého názoru bez problémů i po organizační stránce.3. Jaká byla divácká návštěvnost a vůbec propagace turnaje?

Propagace poháru proběhla formou Facebooku, webu ČFSF, Teletextu ČT aj. Návštěvnost byla myslím slušná, tím že je menší hlediště ve Valticích je opticky hala plná. Když k tomu přidám průměrnou sledovanost 300 diváků na utkání na serveru onlajny.com je to velmi slušné.


4. Určitě skvělým počinem bylo přenášení zápasů na serveru onlajny.com, bude tomu tak i do budoucna?

Myslím pro náš sport je to skvělý počin a další možnost propagace. Mám s majitelem tohoto serveru určitou dohodu a doufejme, že se podaří dostat náš sport pravidelně na tento server a to tak že by příští rok byla onlajn i základní část Celostátní ligy. Jak už jsem psal průměrná návštěva na jedno utkání byla 300 sledovatelů, což ukazuje, že o náš sport zájem je.


5. Na turnaji překvapilo mužstvo z Moravské Třebové, co říkáte na jeho výkony?

Tento tým se na poháru opravdu velice dobře prezentoval a ukázal potenciál i k případnému učinkování v celostátní lize. Mají šikovné hráče a jsou to hodně pracovití futsalisté.


6. K předpokládanému finálovému souboji mezi Brnem a Chemcomexem došlo už v semifinále, kde hledat příčiny?

Tak příčina je jediná - jasně prohrané utkání Gioii B2Balance ve skupině s Větřním.7. Zaujali Vás nějací noví hráči v dresech jednotlivých týmů?

Určitě polský legionář Darek Sierota předvedl to, proč jsme jej angažovali. Dále mě překvapil brankář Vykydal z Moravské Třebové, který předváděl celý turnaj super výkony.8. Jsou Valtice již připraveny na Ligu mistrů, tzn. hala, hotely, doprava aj.

Ano, je vše nachystáno, jak ubytovací kapacity, tak i stravování je zajištěno. Teď se momentálně jedná s městem Valtice o možnostech pomoci jak finanční, tak propagační. Stejná situace je i v jednání s Jihomoravským krajem.9. Je před námi čtvrtfinále play off, koho tipujete na účast ve Final four?

Míč je kulatý, ale můj tip je Chemcomex Praha, Gioia B2Balance Brno, VPS Novabrik Polička a SMR Plus Zlín.10. Jak vidíte šance reprezentace na dubnovém MS v Bělorusku?

Skupina, kterou nám los přidělil, není vůbec snadná. Dva finalisté jihoamerického šampionátu Kolumbie a Venezuela se zdá jako smrtící kombinace, ale uvidíme jedná, se o teprve druhé MS v Evropě a nikdo neví, co udělá s týmy z jižní Ameriky třeba časový posun.

S díky za rozhovor - TK ČFSF
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: