Zlín zná své soupeře na Mistrovství světa klubů v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality

Fotogalerie ze včerejšího duelu ve zlínské hale Novesta

15.2.2015, 09:05 | vložil: Petr Koseček

Hosté začali utkání aktivně a hned v první minutě po chytrém uvolnění trefuje Lebeda tyč zlínské branky. V další minutě srovnává stav na nastřelené tyče Haloda, aby ve čtvrté minutě do třetice změnil tento stav ve prospěch Zlína Kovář, nicméně v páté minutě se konečně mění i stav utkání, kdy z těžkého úhlu prostřeluje hostujícího brankáře Moronga domácí Ulman.

Domácí se po zahřívacím začátku dostali do tempa a po nádherné individuální akci Halody a jeho nezištné přihrávce navýšil skóre na 2-0 Julina. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou, hosté však neměli svůj den, působili spíše zakřiknutě, chyběl lepší pohyb, nedařila se jim kombinace, kazili spoustu přihrávek a přes veškerou snahu a bojovnost to na zlínské nestačilo. V 17. minutě se konečně prosadil i zlínský kanonýr Haloda a uzavřel účet první části na 3-0.

Ve druhé části jsme byli svědky podobného scénáře, střelecky byl za domácí aktivní Kovář, autor dvou branek do hostující sítě. Hostům se podařilo kosmeticky upravit konečný stav na 5-1 Burešem. Vítězství domácích bylo zcela zasloužené a hosté musí hodně zabrat, aby v odvetě ještě vykřesali naději na postup do závěrečného mistrovského turnaje.