ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Po 1. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje do čela SF Bělá Děčín .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Jilemnice nakonec inkasovala v Brně půltucet branek, čestný úspěch celku z Podkrkonoší zaznamenal reprezentant Pavel Kraus

zobrazit foto

16.2.2015, 08:56 | vložil: Petr Koseček

Utkání mezi Brnem a Jilemmnicí se hrálo v nové hale Brno-Vodova, kde hrává svá extraligová utkání mnoho celků z více sportů.

Utkání začalo jako již klasicky v play-off opatrně, oba celky hrály na jistotu a čekaly na příležitost k ohrožení soupeřovy branky. Než padl první gól zazvonily tyče na obou stranách. Vedoucí branka Brna setřásla mírnou nervozitu z "kopaček" jejich hráčů a druhá, kterou přidali za tři minuty je uklidnila zcela a potvrdila ze strany domácích očekávaný vývoj utkání. Do poločasu zahrozila obě družstva několika šancemi, ale bez gólového efektu.

V druhé půli uběhla minuta a tři vteřiny když jilemnický Kraus trefil nádherně z voleje po rohu pravý horní růžek domácí branky a kontaktním gólem vykřesal naději na zvrat v utkání. Ta však za další tři minuty pohasla, neboť domácí po kombinační akci v brankovém území hostů doklepávají Levčíkem míč do odkryté branky a odskakují na rozdíl dvou branek. Když ve 30.minutě Svoboda vymete střelou z deseti metrů pavučinu v levém rohu Hekerovy svatyně a za další minutu nejlepší hráč utkání Doubravský zakončí akci dvou na brankáře, je jasné, že o výsledku utkání je rozhodnuto. Jilemnice, citelně oslabená neúčastí Srkala dostává ještě v posledních vteřinách šestou branku a Brno slaví zasloužené vítězství.

Oba celky je třeba pochválit za slušný, v duchu fair-play vedený souboj, což dokumentuje i skutečnost, že se utkání obešlo bez jediné karty.

Sestavy:

Brno: Bartoň,Cenek,Svoboda,Levčík,Doubravský,Macko,Hanuš,Klimeš,Havel,Kubica

Jilemnice: Hekera,Paulů,Šnorbert,Smolík,Močkovský,Machát,Otmar,Fišar,Kraus
Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: