VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality

V Prachaticích se rozhodlo o titulu, vítězem místní ligy je Club 111

19.2.2015, 09:22 | vložil: Petr Koseček

Přinášíme víkendové výsledky finálového klání v Prachaticích, kde byla zakončena místní futsalová liga a celkovým vítězem se stal celek Club 111.

CLUB 111 : FC MOUCHA TEAM 3:2 (1:1)
Hráči Moucha Teamu hráli v prvním poločase ze zabezpečené obrany a hráli na brejky. Tato taktika se zdála platná na CLUB 111, ale Moucha ve druhém poločase inkasovala v rozmezí minuty hned dvakrát a na to už neodpověděla.

SK STRABAG : SOKOL Lhenice 4:3 (1:3)
Čekalo se velmi vyrovnané utkání a tomu odpovídala i soupiska obou týmů. Strabag se ujal vedení a měl více ze hry ale branky dávali lheničtí. I přes poločasové dvoubrankové vedení Lhenic bylo všem jasno, že není rozhodnuto. Lheničtí neuhájili svůj náskok a v poslední desetiminutovce Strabag vstřelil 3 branky a došel si pro vítězství.

CLUB 111 : SOKOL Lhenice 5:2 (3:1)
CLUB 111 si celé utkání hlídal dvoubrankové a vyšší vedení a tak si došel zaslouženě pro tři body.

SK STRABAG : FC MOUCHA TEAM 5:2 (3:2)
I v tomto utkání měla Moucha ze začátku navrch když vedla v 6.minutě už o dvě branky, ale to bylo vše. Poté začal hrát i Strabag a už do poločasu otočil vývoj utkání. V druhé půli si hlídal výsledek a přidal další dvě branky.

FC MOUCHA TEAM : SOKOL LHENICE 3:3 (2:0)
Opět Moucha vedla a opět to nedotáhla do vítězného konce. Utkání skončilo remízou 3:3, kdy se v druhé půli projevila na hostech větší fyzická zdatnost. Chvíli před koncem měli oba celky šance na stržení vítězství na svou stranu, ale ani jednomu se to nepovedlo.

SK STRABAG : CLUB 111 1:6 (1:4)
Finále na konec. Začátek utkání byl velmi opatrný z obou stran, ale CLUB 111 během 4 minut vstřelil 4 branky a prakticky rozhodl utkání. Strabag už neměl dostatek sil na to, aby se pokusil o zvrat v utkání a tak si CLUB 111 došel pro celkové vítězství v PTFL.