ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rozhovor s manažerem novoborské Adrie Jardou Kloubkem, tam chystají v příštím ročníku velké změny

zobrazit foto

15.3.2015, 11:00 | vložil: Petr Koseček

1. Jak hodnotíte vystoupení ADRIE v duelech s Poličkou ?

Polička byla favoritem a Adria se pokusila o překvapení. Bohužel jsme drželi krok s naším protivníkem jen v úvodním zápase. Nevyšel nám vstup do druhého utkání a od té chvíle už Polička vládla celé sérii. Projevila se zkušenost a kvalita širšího kádru našeho soupeře.


2. Sezona ale z pohledu Vašeho klubu určitě nebyla špatná?

Vyloženě jsme nepropadli a jakmile byl tým kompletní odehráli jsme dobré zápasy. Jenže letitý problém je velký fotbal. Někteří kluci dávají přednost přátelským zápasům před futsalovou ligou! Bohužel není snadné sehnat kvalitní hráče,kteří jsou ochotni jezdit po celé republice. I tak jsem spokojen, na Final Four jsme ale asi neměli.


3. Koho můžete pochválit ve svém celku?

To je těžké a nechci někoho opomenout. Tuhle odpověď jsi asi slyšet nechtěl. Tak tedy samozřejmě Mára Konečný chytal výborně, na Tomášovi Abrhamovi stojí naše hra, Tomáš Slavík je konečně kvalitní koncový hráč. Dále Pavel Caizl, ten bojuje celý zápas, ale pochválit chci třeba i Pepu Chána, který je ochotný vyrazit do Zlína, když jsem v hráčské tísni. Takhle bych mohl jmenovat všechny, na každém něco dobrého najdu4. V reprezentaci máte brankář Konečného a hráče Tomáše Abrháma, myslíte, že mají šanci se podívat do Běloruska?

Z mého pohledu by samozřejmě měli v užší nominaci být. Mára to měl za naší obranou těžké a co dokázal chytit je neuvěřitelné. Co znamená pro Adrii se ukázalo, když se po prvním čtvrtfinále zranil a v rozhodujících zápasech chyběl. Já jsem přesvědčen, že být Mára v brance při domácí odvetě s Poličkou, tak by první 3 góly v naší síti nebyly a Poličce by jsme to ještě trochu stížili. To jsou ale kdyby, na to se nehraje, jeho kvalita je však nepopiratelná. Tomáš Abrham dokáže s míčem parádní věci, dokáže obejít hráče, vytvořit šance spoluhráčům, jen by měl více střílet. Nechci radit trenérům koho na MS do Běloruska vzít. Aleš Štorc má určitě větší přehled o všech hráčích a vybere ty nejlepší.


5. Sledoval jste Final four a co říkaté na výsledky tohoto klání?

Samozřejmě jsem sledoval Final Four a přesně jsem trefil i pořadí. Všechny čtyři mančafty hrály výborně a měli svou kvalitu. Fandil jsem Chemcomexu, kde mám nejvíc známých a tak jsem byl spokojen. Brno hrálo skvěle celou sezónu, má výborný tým. Ve finále se projevila zkušenou. Sílu Poličky jsem poznal na vlastní kůži a Zlín to proti nim měl moc těžké.


6. Který z hráčů Vás zaujal na Final four?

Především borci z Chemcomexu - Rott a Fichtner.


7. Co čeká ADRII v příštích měsících?

Nechci nic prozrazovat, ale možná vás překvapíme. Uvidíte. Již nějakých sedm let nemá náš tým nic společného s městem Nový Bor. Letos se od nás týden před startem celostátní ligy odklonil i předseda Fanda Kunc a tak vše bude jinak. Naši hráči hrají krajské a okresní soutěže na kladensku, berounsku a okres na Praze -západ. Plán mám, ale co z toho nakonec vyjde, to brzy uvidíme.

Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: