ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Trenér Poličky Franta Švec hodnotí vystoupení Navabriku v Jilemnici .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Ústecká 1. Autocentrum Jílové liga o víkendu finišovala

zobrazit foto

16.3.2015, 12:36 | vložil: Petr Koseček

Sálovkářům v Ústeckém kraji začínají fotbalové prázdniny. Poslední soutěží, kde bylo potřeba rozluštit všechny otazníky, byla 1. Autocentrum Jílové liga. Její poslední kolo se odehrálo v neděli 15.3.2015 v libouchecké sportovní hale.
Již s předstihem bylo jasné, že soutěž vyhraje JK Trans Varnsdorf „B“, ale za ním byla situace velmi zajímavá.

Mužstva Sokol Bělá i Lesní bezpečnost Šluknov měla na svém kontě stejný bodový zisk a ani v posledním turnaji ve svých dvou utkáních nezaváhala a připsala si dalších šest bodů. Tedy o pořadí na druhém a třetím místě musely rozhodnout vzájemné zápasy mezi těmito týmy, v nichž byla lepší Bělá a nováčci ze Šluknova ve své premiérové sezóně berou skvělý bronz.

Dalším stoprocentním mužstvem v tomto kole bylo Autocentrum Jílové „B“ a díky šesti vybojovaným bodům se vyhouplo na čtvrtý stupínek. SK Dumbo Děčín mělo na programu jediné utkání, ve kterém vyhrálo a vylepšilo své konečné pořadí. Je sedmé.Tři body odvezl z Libouchce i Las Žlebas Děčín, ovšem ze dvou mačů a v pohodě si udržel deváté místo.

Hned kvarteto týmů získalo ze dvou zápasů jediný bodík. Rezerva JK Trans Varnsdorf o celkovém triumfu rozhodla již v předchozích kolech, takže tento turnaj dohrávala spíše s povinnosti. Transco Bohemia Děčín si svou šestou pozici rovněž udrželo. Tullamore Dew Děčín jediný získaný bod nepomohl k posunu ze dna tabulky a Děčín – Nota přepustila sedmou příčku Dumbu a v celkovém pořadí kleslo na osmé místo.

Dvě družstva v závěrečném kole nebodovala. Turbo Děčín „B“ ve svém jediném naplánovaném zápase prohrálo a propadlo ze stříbrné pozice až na pátou. Hezouni Děčín „A“ hráli utkání dvě a byť obě prohráli, udrželi desátou příčku.
Mužem kola byl zvolen David Hlinka z Lesní bezpečnosti Šluknov a střelcem kola se stal Michal Huček z Autocentrum Jílové „B“ se šesti přesnými zásahy.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí J. Oborník, Z. Mráz a P. Sejkora.

Slavnostní vyhlášení se uskuteční ve čtvrtek 9.4.2015 od 17.00 hod. v restauraci na hřišti SA Děčín (bývalý Řezuz).

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: