ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

V A skupině dnes hraje v Minsku Uruguay s Austrálií

zobrazit foto

18.4.2015, 09:28 | vložil: Petr Koseček

Mistrovství světa dnes pokračuje dalšími zápasy, v A skupině, kde již včera porazilo Bělorusko celek Brazílie, si to dnes rozdají Uruguajci s Austrálií. Favoritem je latinskoamerický celek, ale protinožci se netají tím, že chtějí Jihoameričany zaskočit aktivní hrou. Zápas přenáší přímým přenosem běloruská televize TV 5 - http://tv-zal.org/108-belarus-5-online-tv.html

A skupina (Minsk, Molodečno)

Pátek 17.4.

Bělorusko - Brazílie 2:1 (0:0)
Branky: Teslak, Seljuk - Duran


Sobota 18.4.

Uruguay - Austrálie 16:00


Neděle 19.4.

Brazílie - Austrálie 15:00

Bělorusko - Uruguay 16:00



Pondělí 20.4.

Uruguay - Brazílie 17:00

Bělorusko - Austrálie 19:00


Skupina A

1. Bělorusko 1 1 0 0 2:1 3
2. Uruguay 0 0 0 0 0:0 0
3. Austrálie 0 0 0 0 0:0 0
4. Brazílie 1 0 0 0 1:2 0








B skupina (Minsk, Borisov, Molodečno)

Sobota 18.4.

Belgie - Maroko 15:00

Paraguay - Norsko 18:00




Neděle 19.4.

Norsko - Maroko 15:00

Paraguay - Belgie 18:00




Úterý 21.4.

Belgie - Norsko 17:00

Paraguay - Maroko 19:00




Skupina B

1. Paraguay 0 0 0 0 0:0 0
2. Belgie 0 0 0 0 0:0 0
3. Norsko 0 0 0 0 0:0 0
4. Maroko 0 0 0 0 0:0 0







C skupina (Brest)




Sobota 18.4.

Kolumbie - Venezuela 15:00

Česko - Curacao 17:00




Neděle 19.4.

Venezuela - Curacao 15:00

Kolumbie - Česko 17:00




Pondělí 20.4.

Česko - Venezuela 16:00

Kolumbie - Curacao 18:00



Skupina C:


Kolumbie 0 0 0 0 0:0 0
Česko 0 0 0 0 0:0 0
Venezuela 0 0 0 0 0:0 0
Curacao 0 0 0 0 0:0 0





D skupina (Pinsk)



Sobota 18.4.

Argentina - Slovensko 15:00

Rusko - Kyrgyzstán 17:00




Neděle 19.4.

Slovensko - Kyrgyzstán 15:00

Argentina - Rusko 17:00




Pondělí 20.4.

Rusko - Slovensko 16:00

Argentina - Kyrgyzstán 18:00




Skupina D


Argentina 0 0 0 0 0:0 0
Rusko 0 0 0 0 0:0 0
Slovensko 0 0 0 0 0:0 0
Kyrgyzstán 0 0 0 0 0:0 0




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: