ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Slovensko se v D skupině v Pinsku střetne s Argentinou, utkání můžete sledovat Live, poté Rusové vyzvou asijský Kyrgyzstán

zobrazit foto

18.4.2015, 10:07 | vložil: Petr Koseček

V 15,00 hodin se dnes hraje v Pinsku utkání D skupiny mezi Argentinou a Slovenskem, které budete moci živě sledovat na argentinském streamu zde,

Druhým duelem v D skupině bude souboj favorizovaného Ruska s týmem z Ásie - Kyrgyzstánu. Ten vede na světovém šampionátu trenér moskevského Dynama Andej Polchovskij a možná se pokusí vymyslet na ruskou sbornou nějakou taktiku.




A skupina (Minsk, Molodečno)

Pátek 17.4.

Bělorusko - Brazílie 2:1 (0:0)
Branky: Teslak, Seljuk - Duran


Sobota 18.4.

Uruguay - Austrálie 16:00


Neděle 19.4.

Brazílie - Austrálie 15:00

Bělorusko - Uruguay 16:00



Pondělí 20.4.

Uruguay - Brazílie 17:00

Bělorusko - Austrálie 19:00


Skupina A

1. Bělorusko 1 1 0 0 2:1 3
2. Uruguay 0 0 0 0 0:0 0
3. Austrálie 0 0 0 0 0:0 0
4. Brazílie 1 0 0 0 1:2 0








B skupina (Minsk, Borisov, Molodečno)

Sobota 18.4.

Belgie - Maroko 15:00

Paraguay - Norsko 18:00




Neděle 19.4.

Norsko - Maroko 15:00

Paraguay - Belgie 18:00




Úterý 21.4.

Belgie - Norsko 17:00

Paraguay - Maroko 19:00




Skupina B

1. Paraguay 0 0 0 0 0:0 0
2. Belgie 0 0 0 0 0:0 0
3. Norsko 0 0 0 0 0:0 0
4. Maroko 0 0 0 0 0:0 0







C skupina (Brest)




Sobota 18.4.

Kolumbie - Venezuela 15:00

Česko - Curacao 17:00




Neděle 19.4.

Venezuela - Curacao 15:00

Kolumbie - Česko 17:00




Pondělí 20.4.

Česko - Venezuela 16:00

Kolumbie - Curacao 18:00



Skupina C:


Kolumbie 0 0 0 0 0:0 0
Česko 0 0 0 0 0:0 0
Venezuela 0 0 0 0 0:0 0
Curacao 0 0 0 0 0:0 0





D skupina (Pinsk)



Sobota 18.4.

Argentina - Slovensko 15:00

Rusko - Kyrgyzstán 17:00




Neděle 19.4.

Slovensko - Kyrgyzstán 15:00

Argentina - Rusko 17:00




Pondělí 20.4.

Rusko - Slovensko 16:00

Argentina - Kyrgyzstán 18:00




Skupina D


Argentina 0 0 0 0 0:0 0
Rusko 0 0 0 0 0:0 0
Slovensko 0 0 0 0 0:0 0
Kyrgyzstán 0 0 0 0 0:0 0




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: