ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky krajské ligy v Praze, tabulce vévodí rezerva Sparty .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Mistři světa z Kolumbie se dnes v naší skupině utkají s Venezuelou

zobrazit foto

18.4.2015, 10:19 | vložil: Petr Koseček

Velmi zajímavý duel se dnes bude hrát od 15,00 hodin v brestské hale Viktoria, kde nastoupí v naší C skupině úřadující mistři světa z Kolumbie proti Venezuele. Oba státy z Latinské Ameriky spolu sousedí a proto také řada hráčů Venezuely působí v kolumbijské profesionální lize Copa Postobon. Po skončení tohoto duelu nastoupí čeští futsalisté proti Curacau.

Přímý přenos duelu Kolumbie vs Venezuela by měl běžet na kolumbijském webu zde,



A skupina (Minsk, Molodečno)

Pátek 17.4.

Bělorusko - Brazílie 2:1 (0:0)
Branky: Teslak, Seljuk - Duran


Sobota 18.4.

Uruguay - Austrálie 16:00


Neděle 19.4.

Brazílie - Austrálie 15:00

Bělorusko - Uruguay 16:00



Pondělí 20.4.

Uruguay - Brazílie 17:00

Bělorusko - Austrálie 19:00


Skupina A

1. Bělorusko 1 1 0 0 2:1 3
2. Uruguay 0 0 0 0 0:0 0
3. Austrálie 0 0 0 0 0:0 0
4. Brazílie 1 0 0 0 1:2 0








B skupina (Minsk, Borisov, Molodečno)

Sobota 18.4.

Belgie - Maroko 15:00

Paraguay - Norsko 18:00




Neděle 19.4.

Norsko - Maroko 15:00

Paraguay - Belgie 18:00




Úterý 21.4.

Belgie - Norsko 17:00

Paraguay - Maroko 19:00




Skupina B

1. Paraguay 0 0 0 0 0:0 0
2. Belgie 0 0 0 0 0:0 0
3. Norsko 0 0 0 0 0:0 0
4. Maroko 0 0 0 0 0:0 0







C skupina (Brest)




Sobota 18.4.

Kolumbie - Venezuela 15:00

Česko - Curacao 17:00




Neděle 19.4.

Venezuela - Curacao 15:00

Kolumbie - Česko 17:00




Pondělí 20.4.

Česko - Venezuela 16:00

Kolumbie - Curacao 18:00



Skupina C:


Kolumbie 0 0 0 0 0:0 0
Česko 0 0 0 0 0:0 0
Venezuela 0 0 0 0 0:0 0
Curacao 0 0 0 0 0:0 0





D skupina (Pinsk)



Sobota 18.4.

Argentina - Slovensko 15:00

Rusko - Kyrgyzstán 17:00




Neděle 19.4.

Slovensko - Kyrgyzstán 15:00

Argentina - Rusko 17:00




Pondělí 20.4.

Rusko - Slovensko 16:00

Argentina - Kyrgyzstán 18:00




Skupina D


Argentina 0 0 0 0 0:0 0
Rusko 0 0 0 0 0:0 0
Slovensko 0 0 0 0 0:0 0
Kyrgyzstán 0 0 0 0 0:0 0




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: