ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Nedělní program na MS v Bělorusku okoření duely Paraguaye s Belgií a souboj Argentiny s Ruskem

zobrazit foto

19.4.2015, 09:47 | vložil: Petr Koseček

Kompletní program dnešních utkání na MS v Bělorusku najdete zde,

Utkání Argentina vs Rusko můžete od 17,00 hod Live sledovat na - http://www.ustream.tv/channel/futsalargentinacafs


A skupina (Minsk, Molodečno)

Pátek 17.4.

Bělorusko - Brazílie 2:1
Branky: Teslak, Seljuk - Duran


Sobota 18.4.

Uruguay - Austrálie 7:2


Neděle 19.4.

Brazílie - Austrálie 15:00

Bělorusko - Uruguay 16:00



Pondělí 20.4.

Uruguay - Brazílie 17:00

Bělorusko - Austrálie 19:00


Skupina A

1. Uruguay 1 0 0 0 7:2 3
2. Bělorusko 1 1 0 0 2:1 3
3. Brazílie 1 0 0 0 1:2 0
4. Austrálie 0 0 0 1 2:7 0







B skupina (Minsk, Borisov, Molodečno)

Sobota 18.4.

Belgie - Maroko 4:4
Branky: Bilal El Merboh 2,Hicham Channouf, Steven Dilliën - Yassine Qoli 2, Abdes El Hafid a Yassine Laaraj


Paraguay - Norsko 6:1




Neděle 19.4.

Norsko - Maroko 15:00

Paraguay - Belgie 18:00




Úterý 21.4.

Belgie - Norsko 17:00

Paraguay - Maroko 19:00




Skupina B

1. Paraguay 1 1 0 0 6:1 3
2. Belgie 1 0 1 0 4:4 1
3. Maroko 1 0 1 0 4:4 1
4. Norsko 1 0 0 1 1:6 0








C skupina (Brest)




Sobota 18.4.

Kolumbie - Venezuela 5:0
Branky: Pinilla 2, Cuervo, Celis, Camillo Gomez

Česko - Curacao 1:1
Branky: Abrhám -




Neděle 19.4.

Venezuela - Curacao 15:00

Kolumbie - Česko 17:00




Pondělí 20.4.

Česko - Venezuela 16:00

Kolumbie - Curacao 18:00



Skupina C:


1. Kolumbie 1 1 0 0 5:0 3
2. Česko 1 0 1 0 1:1 1
3. Curacao 1 0 1 0 1:1 1
4. Venezuela 1 0 0 1 0:5 0




D skupina (Pinsk)



Sobota 18.4.

Argentina - Slovensko 10:0
Branky: Miguel Tapia 3 , Renzo Grasso 2, Gonzalo Pires 2, Mariano Cardone, Marcelo Mescolatti, Facundo Contreras a Diego Vasquez

Rusko - Kyrgyzstán 6:1




Neděle 19.4.

Slovensko - Kyrgyzstán 15:00

Argentina - Rusko 17:00




Pondělí 20.4.

Rusko - Slovensko 16:00

Argentina - Kyrgyzstán 18:00




Skupina D


1. Argentina 1 0 0 0 10:0 3
2. Rusko 1 1 0 0 6:1 3
3. Kyrgyzstán 1 0 0 1 1:6 1
4. Slovensko 1 0 0 1 0:10 0




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: