ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V Moravské Třebové pořádají 1. ročník fotbalového turnaje .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Program pondělních utkání na MS v Bělorusku

zobrazit foto

20.4.2015, 14:36 | vložil: Petr Koseček

Kompletní rozpis všech utkání najdete na webu MS,



A skupina (Minsk, Molodečno)

Pátek 17.4.

Bělorusko - Brazílie 2:1



Sobota 18.4.

Uruguay - Austrálie 7:2


Neděle 19.4.

Brazílie - Austrálie 5:1

Bělorusko - Uruguay 2:3



Pondělí 20.4.

Uruguay - Brazílie 17:00

Bělorusko - Austrálie 19:00


Skupina A

1. Uruguay 2 2 0 0 10:4 6
2. Brazílie 2 1 0 1 6:3 3
3. Bělorusko 2 1 0 1 4:4 3
4. Austrálie 2 0 0 2 3:12 0







B skupina (Minsk, Borisov, Molodečno)

Sobota 18.4.

Belgie - Maroko 4:4

Paraguay - Norsko 6:1




Neděle 19.4.

Norsko - Maroko 9:7

Paraguay - Belgie 6:3




Úterý 21.4.

Belgie - Norsko 17:00

Paraguay - Maroko 19:00




Skupina B

1. Paraguay 2 2 0 0 13:4 6
2. Norsko 2 1 0 1 10:13 3
2. Belgie 2 0 1 1 7:10 1
4. Maroko 2 0 1 1 11:13 1









C skupina (Brest)




Sobota 18.4.

Kolumbie - Venezuela 5:0

Česko - Curacao 1:1





Neděle 19.4.

Venezuela - Curacao 8:1

Kolumbie - Česko 4:1




Pondělí 20.4.

Česko - Venezuela 16:00

Kolumbie - Curacao 18:00



Skupina C:


1. Kolumbie 2 2 0 0 9:1 6
2. Venezuela 2 1 0 1 8:6 3
3. Česko 2 0 1 1 2:5 1
4. Curacao 2 0 1 1 2:9 1





D skupina (Pinsk)



Sobota 18.4.

Argentina - Slovensko 10:0

Rusko - Kyrgyzstán 6:1




Neděle 19.4.

Slovensko - Kyrgyzstán 5:1

Argentina - Rusko 1:1




Pondělí 20.4.

Rusko - Slovensko 16:00

Argentina - Kyrgyzstán 18:00




Skupina D


1. Argentina 2 1 1 0 11:1 4
2. Rusko 2 1 1 0 7:2 4
3. Slovensko 2 1 0 1 5:11 3
4. Kyrgyzstán 2 0 0 2 2:11 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: