ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Úterní výsledky MS v Bělorusku, Belgie porazila Norsko, Maroko si vyšláplo na Paraguay, do čtvrtfinále jdou ale nakonec Belgičané

zobrazit foto

21.4.2015, 18:38 | vložil: Petr Koseček

Podle papírových předpokladů skončil dnešní úvodní duel na MS v Bělorusku mezi Belgií a Norskem, vícemistři Evropy z Belgie neponechali nic náhodě a porazili Vikingy 7:2. Utkání řídil český sudí Miroslav Hamrník, kterého jsme mohli sledovat v přímém přenosu na TV belarus 5 - http://streamking.net/watch/belarus5 - ten vysílá i duel Paraguay s Marokem.

Posledním zápasem v základních skupinách byl souboj Paraguaye a Maroka, Afričané měli ještě teoretickou šanci na postup, ale to by museli zdolat Jihoameričany o čtyři branky, což nebylo příliš pravděpodobné, ale o překvapivé výsledky zatím nebyla na šampionátu nouze. Marokánci nakonec po výborném výkonu zdolali vícemistry světa 4:3, když po půli vedli 2:1 a postarali se tak o velkou senzaci na světovém šampionátu. Na postup jim to sice nestačilo, ten Afričané ztratili především v duelu s Norskem, kdy vedli 7:3 a dokázali prohrát 9:7. Belgičané tak postupují na úkor Maroka o lepší skóre, ve čtvrtfinále vyzvou zítra celek Uruguaye.


A skupina (Minsk, Molodečno)

Pátek 17.4.

Bělorusko - Brazílie 2:1



Sobota 18.4.

Uruguay - Austrálie 7:2


Neděle 19.4.

Brazílie - Austrálie 5:1

Bělorusko - Uruguay 2:3



Pondělí 20.4.

Uruguay - Brazílie 2:1

Bělorusko - Austrálie 2:1


Skupina A

1. Uruguay 3 3 0 0 12:5 9
2. Bělorusko 3 2 0 1 6:5 6
3. Brazílie 3 1 0 2 7:5 3
4. Austrálie 3 0 0 3 4:114 0







B skupina (Minsk, Borisov, Molodečno)

Sobota 18.4.

Belgie - Maroko 4:4

Paraguay - Norsko 6:1




Neděle 19.4.

Norsko - Maroko 9:7

Paraguay - Belgie 6:3




Úterý 21.4.

Belgie - Norsko 7:2

Paraguay - Maroko 3:4




Skupina B

1. Paraguay 3 2 0 1 16:8 6
2. Belgie 3 1 1 1 14:12 4
3. Maroko 3 1 1 1 15:16 4
4. Norsko 3 1 0 2 12:20 3










C skupina (Brest)




Sobota 18.4.

Kolumbie - Venezuela 5:0

Česko - Curacao 1:1





Neděle 19.4.

Venezuela - Curacao 8:1

Kolumbie - Česko 4:1




Pondělí 20.4.

Česko - Venezuela 2:1

Kolumbie - Curacao 10:2



Skupina C:


1. Kolumbie 3 3 0 0 19:3 9
2. Česko 3 1 1 1 4:6 4
3. Venezuela 3 1 0 2 9:8 3
4. Curacao 3 0 1 2 4:19 1





D skupina (Pinsk)



Sobota 18.4.

Argentina - Slovensko 10:0

Rusko - Kyrgyzstán 6:1




Neděle 19.4.

Slovensko - Kyrgyzstán 5:1

Argentina - Rusko 1:1




Pondělí 20.4.

Rusko - Slovensko 4:3

Argentina - Kyrgyzstán 2:0




Skupina D


1. Argentina 3 2 1 0 13:1 7
2. Rusko 3 2 1 0 11:5 7
3. Slovensko 3 1 0 2 8:14 3
4. Kyrgyzstán 2 0 0 2 2:13 0


Program čtvrtfinále MS v Bělorusku:

Středa 22.4. 2015

1) Palác sportů Minsk - 17,15 hod - Uruguay vs Belgie
2) Palác sportů Minsk - 19,00 hod - Paraguay vs Bělorusko
3) SH Viktoria Brest - 18,00 hod - Kolumbie vs Rusko
4) SH Viktoria Brest - 20,00 hod - Argentina vs Česko


Program semifinále MS v Bělorusku:

Pátek 24.4. 2015

1) Minsk aréna - 18,00 hod - vítěz čtvrtfinále 1 vs vítěz čtvrtfinále 3

1) Minsk aréna - 20,00 hod - vítěz čtvrtfinále 2 vs vítěz čtvrtfinále 4



Finálový program na MS v Bělorusku:

Sobota 25.4. 2015


Minsk aréna - 18,00 hod - utkání o 3. místo

Minsk aréna - 19,30 hod - finálové utkání




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: