ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Program dnešních čtvrtfinálových duelů na MS v Bělorusku, podívejte se, kde můžete sledovat jednotlivá utkání

zobrazit foto

22.4.2015, 09:47 | vložil: Petr Koseček

V běloruských městech Minsk a Brest budou dnes rozehrána čtvrtfinálová utkání XI. světového šampionátu a určitě potěšitelnou zprávou je, že mezi nejlepšími osmi týmy světa figuruje i Česká republika.

Nejdříve bude rozehráno čtvrtfinálové utkání v Paláci sportů v Minsku, kde se od 17,15 hodin utkají Uruguay s Belgií. V 18,00 hodin nastoupí v Brestu úřadující mistři světa z Kolumbie proti Rusku, třetí duel začíná v Paláci sportů v Minsku v 19,00 hodin a představí se zde domácí Bělorusko proti Paraguay a posledním čtvrtfinálovým duelem bude od 20,00 zápas v brestské hale Viktoria mezi Českou republikou a Argentinou.


Program čtvrtfinále MS v Bělorusku:

Středa 22.4. 2015

1) Palác sportů Minsk - 17,15 hod - Uruguay vs Belgie - Live zde,

2) Palác sportů Minsk - 19,00 hod - Paraguay vs Bělorusko - Live zde,

3) SH Viktoria Brest - 18,00 hod - Kolumbie vs Rusko - Live zde, Text on line zde,

4) SH Viktoria Brest - 20,00 hod - Argentina vs Česko - Live zde, Text on line zde,




Program semifinále MS v Bělorusku:

Pátek 24.4. 2015

1) Minsk aréna - 18,00 hod - vítěz čtvrtfinále 1 vs vítěz čtvrtfinále 3

1) Minsk aréna - 20,00 hod - vítěz čtvrtfinále 2 vs vítěz čtvrtfinále 4



Finálový program na MS v Bělorusku:

Sobota 25.4. 2015


Minsk aréna - 18,00 hod - utkání o 3. místo

Minsk aréna - 19,30 hod - finálové utkání




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: