ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nejlepší hráči a brankáři .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Výsledky - V utkání o bronz Argentina deklasovala Belgii 7:1, Kolumbie po výhře nad nad Paraguayí 4:0 obhájila světový primát a potvrdila svoji nadvládu nad světovým futsalem AMF

zobrazit foto

25.4.2015, 18:21 | vložil: Petr Koseček

V Minsk aréně je na dnes nejdříve na programu utkání o bronz. Argentina se velmi dobře oklepala po včerejší těsné porážce s Paraguayí a zatím v první půli doslova válcuje Belgičany. Ti působí po včerejším šestibrankovém přídělu od favorizované Kolumbie velmi ospalým dojmem a výsledkem je jejich poločasová prohra 0:4 po dvou brankách Mescolattiho a Contrerase.

Belgičanům se podařilo v úvodu druhé půle zkorigovat na 1:4, ale Jihoameričané pokračují ve své kreativní hře, se kterou si Evropné vůbec nevědí rady. Argentina postupně zvyšuje už na 6:1 a s akciemi Belgičanů na zisk bronzových medailí to už vypadá dost bledě. Sedmá branka přišla v poslední minutě a zápas končí výhrou Argentiny 7:1. I z tohoto pohledu je remíza českého týmu s Argentinou velmi cenná, neboť Belgičané v posledních dvou zápasech proti Jihoameričanům úplně vyhořeli a inkasovali celkem 13 branek.


Finálový duel je naplánován na 19,30hodin a bude opakováním finále z MS v roce 2011 v Kolumbii, kde se radoval domácí tým v poměru 8:2. Kolumbijci nebyli již 5 let na mezinárodní scéně poraženi a tak se dnes očekává prodloužení jejich série. Spoléhat se bude na své hvězdy Pinillu, Cuerva a Camila Goméze, Paraguajci však budou nepříjemným protivníkem, skvělou formou disponuje na MS především kanonýr Herrera.

Úvod zápasu byl opatrný, ale přesto se objevilo několik šancí, brankáři obou týmů byli ale pozorní. Jako první ale udeřili Kolumbijci, kdy Camilo Gomez dorazil do sítě střelu svého spoluhráče. Paraguay zahrozila také několika pěknými příležitostmi, ale v koncovce neměla potřebné štěstí. Druhou branku Kolumbie přidal Cuervo a v závěru první půle se trefil i podruhé a stanovil na poločasových 3:0.

Ve druhé půli Kolumbie hlídala slibný náskok z první půle, Paraguay nelze upřít snaha na zkorigování nepříznivého stavu, ale všechny její šance končí na skvělém brankáři Kolumbie. Úřadujícím mistrům světa vyšel dokonale jeden z brejků a zvýšili již na čtyřbrankový rozdíl. Paraguay i přes úpornou snahu v závěru dnes branku nedala a odchází, stejně jako před čtyřmi lety, z finálového duelu poražena. Titul je však ve správných rukou a Kolumbie znovu potvrdila svoji nadvládu nad světovým futsalem.

Finálový program na MS v Bělorusku:

Sobota 25.4. 2015


Minsk aréna - 17,30 hod - utkání o 3. místo - Belgie vs Argentina 1:7 (0:4)

Minsk aréna - 19,30 hod - finálové utkání - Kolumbie vs Paraguay 4:0 (3:0)


Live na paraguayském streamu - http://www.ustream.tv/channel/somos-del-este


Live na argentinském streamu - http://www.ustream.tv/channel/futsalargentinacafs

Live na TV Belarus2 a záznam na TV Belarus5 http://streamking.net/watch/belarus5
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: