ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

VIDEO - Historie světových šampionátů - 5. MS v roce 1994 - Argentina

zobrazit foto

1.5.2015, 10:46 | vložil: Petr Koseček

V roce 1994 proběhl světový šampionát v Argentině a byl poznamenán dlouhým cestováním po celé zemi, český tým postoupil do další fáze turnaje, ale tam na velmi silné protivníky nestačil, i když dvakrát prohrál své utkání 1:0. Video s argentinským mistrem světa si můžete prohlédnout zde,






V World Cup 1994 - Held November-December 1994 in Argentina

First Phase

Group A (Río Gallegos (Tierra del Fuego))

Costa Rica 4–0 Israel
Argentina 4–1 Italy
Israel 2–1 Italy
Argentina 6–0 Costa Rica
Costa Rica 4–2 Italy
Argentina 8–0 Israel

1.ARGENTINA 3 3 0 0 18- 1 6
2.COSTA RICA 3 2 0 1 8- 8 4
3.Israel 3 1 0 2 2-13 2
4.Italy 3 0 0 3 4-10 0

Group B (Río Gallegos (Tierra del Fuego))
Uruguay 2–1 Spain
Bolivia 2–0 Armenia [forfait]
Uruguay 2–2 Bolivia
Spain 2–0 Armenia [forfait]
Bolivia 4–2 Spain
Uruguay 2–0 Armenia [forfait]

1.BOLIVIA 3 2 1 0 8- 4 5
2.URUGUAY 3 2 1 0 6- 3 5
3.SPAIN 3 1 0 2 5- 6 2
4.Armenia 3 0 0 3 0- 6 0

Group C (Ituzaingó (Corrientes))
Portugal 7–3 Mexico
Venezuela 6–2 Morocco
Venezuela 2–1 Mexico
Portugal 3–2 Morocco
Venezuela 3–0 Portugal
Mexico 4–0 Morocco

1.VENEZUELA 3 3 0 0 11- 3 6
2.PORTUGAL 3 2 0 1 10- 8 4
3.MEXICO 3 1 0 2 8- 9 2
4.Morocco 3 0 0 3 4-13 0

Group D (Formosa (Formosa))
Canada 3–2 Czech Republic
Paraguay 18–2 Moldova
Czech Republic 12–3 Moldova
Paraguay 14–1 Canada
Canada 8–6 Moldova
Paraguay 6–3 Czech Republic

1.PARAGUAY 3 3 0 0 38- 6 6
2.CANADA 3 2 0 1 12-22 4
3.CZECH REPUBLIC 3 1 0 2 17-12 2
4.Moldova 3 0 0 3 11-38 0

Group E (Posadas (Misiones))
Russia 7–0 Puerto Rico
Brazil 2–0 Chile [forfait]
Brazil 12–0 Puerto Rico
Russia 2–0 Chile [forfait]
Brazil 6–2 Russia
Puerto Rico 2–0 Chile [forfait]

1.BRAZIL 3 3 0 0 20- 2 6
2.RUSSIA 3 2 0 1 11- 6 4
3.Puerto Rico 3 1 0 2 2-19 2
4.Chile 3 0 0 3 0- 6 0

Group F (Apóstoles (Misiones))
Colombia 6–2 Belarus
Slovakia 8–3 United States
Colombia 12–0 United States
Slovakia 4–2 Belarus
Colombia 5–1 Slovakia
Belarus 13–2 United States

1.COLOMBIA 3 3 0 0 23- 3 6
2.SLOVAKIA 3 2 0 1 13-10 4
3.BELARUS 3 1 0 2 17-12 2
4.United States 3 0 0 3 5-33 0

Second Phase

Group A (Comodoro Rivadavia)
Argentina 2–0 Uruguay
Portugal 1–0 Czech Republic
Argentina 2–0 Czech Republic
Uruguay 3–2 Portugal
Argentina 1–0 Portugal
Uruguay 1–0 Czech Republic

1.ARGENTINA 3 3 0 0 5- 0 6
2.URUGUAY 3 2 0 1 4- 4 4
3.Portugal 3 1 0 2 3- 4 2
4.Czech Republic 3 0 0 3 0- 4 0

Group B (Posadas and Apóstoles (Misiones))
Venezuela 8–2 Belarus
Bolivia 9–0 Costa Rica
Bolivia 5–3 Belarus
Venezuela 7–0 Costa Rica
Costa Rica 3–1 Belarus
Venezuela 1–1 Bolivia

1.VENEZUELA 3 2 1 0 16- 3 5
2.BOLIVIA 3 2 1 0 15- 4 5
3.Costa Rica 3 1 0 2 3-17 2
4.Belarus 3 0 0 3 6-16 0

Group C (Posadas and Apóstoles (Misiones))
Brazil 5–2 Canada
Colombia 5–1 Mexico
Mexico 1–1 Brazil
Colombia 6–1 Canada
Brazil 5–5 Colombia
Mexico 9–4 Canada

1.COLOMBIA 3 2 1 0 16- 7 5
2.BRAZIL 3 1 2 0 11- 8 4
3.Mexico 3 1 1 1 11-10 3
4.Canada 3 0 0 3 7-20 0

Group D (Formosa)
Paraguay 5–0 Russia
Spain 5–2 Slovakia
Paraguay 6–2 Spain
Russia 1–0 Slovakia
Spain 2–0 Russia
Paraguay 5–0 Slovakia

1.PARAGUAY 3 3 0 0 16- 2 6
2.SPAIN 3 2 0 1 9- 8 4
3.Russia 3 1 0 2 1- 7 2
4.Slovakia 3 0 0 3 2-11 0

Quarterfinals:

(in Formosa)
Uruguay 2–0 Venezuela [forfait]
Argentina 2–0 Bolivia [forfait]
(in Posadas, Apóstoles)
Brazil 2–0 Paraguay [forfait]
Colombia 5–1 Spain

NB: the bus transporting the teams of Bolivia and Venezuela
arrived late for their matches after a sudden venue change
by the tournament organisers; Paraguay withdrew out of
solidarity with Bolivia and Venezuela

Semifinals
Colombia 2–2 Brazil [4-3 pen]
Argentina 3–2 Uruguay

Third Place Match:

Uruguay 1–0 Brazil

Final:

Argentina 2–1 Colombia





Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: