ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Poprvé v historii Ligy mistrů se český a slovenský klub utkají ve finále, v sobotu to budou Chemcomex Praha a Lipino Žilina

zobrazit foto

22.5.2015, 21:31 | vložil: Petr Koseček

Poprvé ve 25-ti leté historii Ligy mistrů v sálovém fotbalu - futsalu AMF se utkají český a slovenský tým ve finále této evropské klubové soutěže. Premiérově tomu tak bude v sobotu 23.5. 2015, kdy se ve sportovní hale ve Valticích od 17,00 hodin utkají Chemcomex Praha a Lipino Žilina.

Program a výsledky XXV. ročníku Ligy mistrů:

Skupina A

Chemcomex Praha (Česká republika)
Aist Pinsk (Bělorusko)
Alella FS (Katalánsko)


Skupina B

Torpedo MAMI Moskva (Rusko)
USR Futsal Chateu-Ranault (Francie)
Lipino Žilina (Slovensko)


Skupina C

FK Volga Saratov (Rusko)
GioiaB2Balance Brno (Česká republika)
SMR futsal Zlín (Česká republika)




Skupina D

Novabrik Polička (Česká republika)
Marcouville City futsal (Francie)
CF Esplais Castelló D'Empuries (Katalánsko)




Monday 18.5.

B1 B3 Group B 14:00 Torpedo MAMI Moskva (RUS) - Lipino Žilina (SVK) 1:2 (0:1)
Branky: Kharin - Laaraj, Driss

A1 A3 Group A 16:00 Chemcomex Praha (CZE) - Alella FS (CAT) 6:1 (3:0)
Branky: Šafránek 2x, Šnídl 2x, Havrda, Fichtner - Redondo

D1 D3 Group D 18:00 VPS Novabrik Polička (CZE) - CF Esplais (CAT) 1:1 (0:0) na pen. 3:1
Branky: Navrátil - Moreno

C1 C3 Group C 20:00 FK Volga Saratov (RUS) - SMR futsal Zlín (CZE) 4:0 (1:0)
Branky: Rachmanov 2, Senatorov a Markov




Tuesday 19.5.


D3 D2 Group D 14:00 CF Esplais (CAT) - Marcouville City futsal (FRA) 4:4 (2:0) pen. 7:8
Branky: Moreno 2x, Raiss, Bonillo - Benkherouf 2x, Andrade, Hallak

B3 B2 Group B 16:00 Lipino Žilina (SVK) - USR Futsal Chateau-Renault (FRA) 4:2 (2:0)
Branky: Papajčík 3x, Holák - Mollet, Chartier

C3 C2 Group C 18:00 SMR Zlín (CZE) - Gioia B2Balance Brno (CZE) 3:2 (2:0)
Branky: Haloda 3x - Cieslar, Ovčačík

A3 A2 Group A 20:00 Alella FS (CAT) - AIST Pinsk (BELARUS) 1:5 (0:2)
Branky: Garcia - Semko 3x, Borisjuk, Miskovich




Wednesday 20.5.

A2 A1 Group A 14:00 AIST Pinsk (BELARUS) - Chemcomex Praha (CZE) 1:3 (1:2)
Branky: Semko - Sop, Šnídl a Bialek

D2 D1 Group D 16:00 Marcouville City futsal (FRA) - VPS Novabrik Polička (CZE) 1:4 (0:1)
Branky: Mehdi - Netolický, Jílek, Navrátil a Stejskal

C2 C1 Group C 18:00 Gioia B2Balance Brno (CZE) - FK Volga Saratov (RUS) 1:3 (0:2)
Branky: Cenek - Senatorov 2x, Chibirev

B2 B1 Group B 20:00 USR Chateau-Renault (FRA) - Torpedo MAMI Moskva (RUS) 4:5 (3:2)
Branky: Mellot 2x, Martin Mickael 2x, - Kharin, Charlamov, Lepcov, Kandratsenka, Razin




Thursday 21.5.

o umístění na 9. - 12. místě:

a1 A3 - B3 Alella FS vs USR Chateau-Reanault 4:1 (1:1)
Branky: Poch 2x, Garcia, Bertanga - Martin Mickael

a2 C3 - D3 Gioia B2Balance Brno vs CF Esplais 4:1 (1:1)
Branky: Ovčačík 2, Prokeš, Doubravský - Puertas Juan Clemente


Program - čtvrtfinálová utkání:

QF3 C1 - D2 FK Volga Saratov vs Marcouville City 6:1 (3:0)
Branky: Rachmanov 2x, Sokolov 2x, Senatorov a Markov - Mehdi Ourimi

QF2 B1 - A2 Lipino Žilina vs AIST Pinsk 3:3 (0:2) 6:4 po prodloužení
Branky: Driss 2x, Pastrňák, Súkeník, Hudek, Pastrňák - Miškevič 2x, Laryščuk, Semko

QF4 D1 - C2 VPS Novabrik Polička vs SMR futsal Zlín 0:0 penalty 2:3

QF1 A1 - B2 Chemcomex Praha vs Torpedo MAMI Moskva 1:0 (1:0)
Branky: Rott




Friday 22.5.

o umístění na 5. - 8. místě:

b1 LQF1 Torpedo MAMI Moskva - LQF3 Marcouville City 3:2 (2:1)
Branky: Kharin 2x, Kharlamov - De Sa Andrade, Benmouna

b2 LQF2 AIST Pinsk - LQF4 VPS Novabrik Polička 0:2 (0:1)
Branky: Jílek, Netolický


Program - semifinálová utkání:

SF2 QF2 QF4 Lipino Žilina - SMR futsal Zlín 5:4 (2:3)
Branky: Németh, Jančo, Hudák, Driss a Laaraj - Haloda 2x,Kahaja, Zapletal

SF1 QF1 QF3 Chemcomex Praha - FK Volga Saratov 1:1, (1:1) 2:2 pp. na penalty 3:2
Branky: Sop, Havrda - Chibirev, Sokolov





Saturday 23.5.

11th place game - USR futsal Chateau-Renault vs CF Esplais 10:30
9th place game - Gioia B2Balance Brno vs Alella FS 12:00
7th place game - AIST Pinsk vs Marcouville City 13:30
5th place game - VPS Novabrik Polička vs Torpedo MAMI Moskva 15:00
3th place not game - SMR futsal Zlín + FK Volga Saratov

Final Champions league - Chemcomex Praha vs Lipino Žilina 17:00 - Livestream.cz




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: