ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Běloruský sudí Pavel Šupilov bude řídit finále Interkontinentálního poháru v Moskvě .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

V programu Mistrovství Evropy žen v Luhačovicích dochází k určitým úpravám !

zobrazit foto

12.12.2007, 00:20 | vložil: Petr Koseček

Pořadatelé III. Mistrovství Evropy žen v Luhačovicích dnes přivítali některé účastníky evropského šamionátu a nemalé vrásky jim přidělala výprava Itálie, která na poslední chvíli svoji účast v Luhačovicích odřekla a v turnaji tak bude startovat 5 týmů systémem každý s každým !

Již v úterý ráno do největších moravských lázní dorazila litevská výprava a v podvečerních hodinách do Luhačovic přicestovaly obhájkyně titulu - Rusky.

Slovenská reprezentace se připravuje v domácích podmínkách v lázních Trenčianské Teplice a dle pozorovatelů se jedná o velmi silný výběr složený z hráček Slovanu Bratislava, Žiliny, Trenčianských Teplic a Šaly.

Naše děvčata dnes rozprostřela svůj stan v penzionu Hubert a do Luhačovic dorazily i obě české reprezentantky velkého fotbalu Divišová a Kladrubská a nechybí zde Slávistky Ondrášková a Tomášková a zítra se k výpravě připojí hráčky Slovácka Hoferková, Polášková a Bačová..
Naše hráčky čeká ve středu ve SC RADOSTOVA (www.radostova.cz) první trénink a ve čtvrtek hrají úvodní zápas s Litevkami.

Zde je opravený program ervropského šampionátu :


PROGRAM III. Mistrovství Evropy žen - SC RADOSTOVA Luhačovice :

Středa 12. prosince
17,00 - slavnostní zahájení
18,00 - Rusko versus Litva

Čtvrtek 13. prosince
17,00 - Slovensko versus Rusko
19,00 - Česká republika versus Litva

Pátek 14. prosince
17,00 - Litva versus Slovensko
19,00 - Ukrajina versus Česká republika

Sobota 15. prosince
9,00 - Litva versus Ukrajina
17,00 - Rusko versus Ukrajina
19,00 - Česko versus Slovensko

Neděle 16. prosince
11,00 - Slovensko versus Ukrajina
13,00 - Česká republika versus Rusko
15,00 - závěrečný ceremoniál




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:5 (z 1:1)
Kladno - Zlín 1:6 (z 1:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: