ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky krajské ligy v Praze, tabulce vévodí rezerva Sparty .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V sestavě veteránského týmu SK Jílové nechybí pro klubový šampionát ve španělském Lloret de Mar obojživelník Radek Rangl

zobrazit foto

3.6.2015, 09:04 | vložil: Petr Koseček

Dalším českým zástupcem na veteránském klubovém šampionátu 40+, který hostí v příštím týdnu španělské přímořské letovisko Lloret de Mar je celek Sk Jílové, v jehož sestavě nechybí bývalý reprezentant Radek Rangl, který může hrát v poli a také zaskočit v brance. Přečtěte si rozhovor s vedením tohoto ambiciózního týmu z Ústeckého kraje před odjezdem na Pyrenejský poloostrov.

1. Jak se připravuje Váš tým SK Jílové na nadcházející veteránský šampionát +40?

Všichni hrajeme velký fotbal v soutěži starých gard v okrese Děčín a tak jsme si byli 2x zahrát v Libouchci v hale, abychom do sebe dostali rozměry hřiště na sálovku a zvykli si na malý míč.

2. Znáte místo - Lloret de Mar, kde bude turnaj probíhat?

Někteří z nás tam byli na dovolené, já osobně ne, ale je to údajně krásné přímořské středisko. O hale nemáme žádné informace.

3. Jak bude vypadat Vaše sestava a jaké máte věkové složení týmu?

Věkový průměr týmu je 45 let, nějak nemládneme. Jinak v brance bude Zdeněk Pekař, zaskočit může Radek Rangl, který i hraje, dále Luděk Kulhánek, Martin Knotek, Petr Bartko, Pavel Příhonský, Karel Ženíšek, Stanislav Vlček, Ladislav Fiřt, Pavel Lopušan, Vlastimil Klepsa a morální opora Lubomír Michalec, který je po operaci kolene a hrát ještě nesmí.

4. Znáte jména soupeřů a ze kterých zemí budou?

Zde víme pouze o našich zástupcích a to pouze z tohoto webu. Informovanost od Evropské federace je v tomto směru tragická!!!

5. Jaké máte ambice v tomto klání?

Chceme se pokusit vylepšit loňské umístění, ale především hrát pěknou sálovku a pořádně si užít zápasy jak s našimi, tak se zahraničními soupeři.

6. Kdy Vaše výprava cestuje do Španělska?

Většina týmu odlétá v úterý 9.6.2015 ve dvou skupinách a vrací se v pondělí 15.6.2015. Ostatní jedou s vybavením v neděli 7.6.2015 automobilem.

7. Sledujete výsledky české futsalové reprezentace a sálovkářských klubových týmů, jak je hodnotíte?

Výsledky samozřejmě všichni sledujeme a víme, že je náš sálový fotbal na velmi vysoké úrovni, ať již reprezentační, či klubové. Nesmíme zapomenout na svazové internetové stránky, které jsou neustále aktualizovány a díky nimž máme spoustu informací ze sálovkového dění doma i ve světě. Mají skutečně výbornou úroveň.

Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: