ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Kanonýr Konečník má další grál. Hošanům vystřílel titul v krajské lize .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Milan Semmler bude na sobotní Valné hromadě ve Vysokém Mýtě znovu kandidovat na post předsedy ČFSF

zobrazit foto

4.6.2015, 07:46 | vložil: Petr Koseček

1. Pane předsedo, v sobotu se koná ve Vysokém Mýtě Valná hromada, co
od ní očekáváte?

Především bych chtěl poděkovat všem našim členům, kteří se zasloužili o to, že naše federace dokázala přečkat složité období, a to především jejich úsilím a obětavou prací. Valná hromada je vrcholným orgánem federace a lze očekávat, že zhodnotí činnost z minula a otevře cestu do budoucna. Bude nutné se přizpůsobit legislativní změně, kterou je nový občanský zákoník, a v souladu s jeho požadavky přijmout odpovídající stanovy. Očekávám také otevřenou diskusi ke všem problémům. které se ve federaci vyskytly, a návrhy delegátů, kam se chceme v následujícím období posunout.

2. Jak hodnotíte své druhé volební období?

Tato otázka by měla být pložena členské základně a ne mně. Takže nechť hodnotí druzí, jestli se nám podařilo se někam ve federaci posunout.

3. Budete kandidovat ve Vysokém Mýtě na pozici předsedy ČFSF i do dalších let?

Pokud k tomu dostanu mandát a delegáti mi vysloví důvěru, rád bych v započaté práci pokračoval.

4. Proslýchá se, že končí ve svých někteří předsedové odborných komisí, bude v silách federace je nahradit?

Každý z nás má právo si zvolit, jestli chce dál pokračovat ve své práci nebo už se cítí unaven a nemá sílu či chuť i nadále řešit desítky mnohdy malicherných konfliktů. Samozřejmě, že mě mrzí, že někteří předsedové chtějí končit, ale nechal bych to především na jejich diskusi s nově zvolenými funkcionáři, jestli se jim bude nastolený trend zamlouvat či před vedením vyvstane otázka vybudování nové funkční infrastrukturu. Osobně budu rád, když se podaří zkušené funkcionáře i nadále zapojit.

5. V případě, že budete zvolen, co bude Vašim hlavním úkolem ve funkci předsedy a co nabídnete novým členům?

Úkolů je spousta, ale jeden považuji za hlavní - udržení jednoty federace a postupné zapojování nových členů. Nabídnout jim máme určitě mnoho pozitivního, nicméně v dnešní složité situaci je velice těžké přesvědčit zejména mladé lidi, že právě náš sport jim může nabídnout kvalitní zábavu a seberealizaci na té nejvyšší mezinárodní úrovni.

6. Sálový fotbal-futsal pod Vašim vedením zaznamenal řadu úspěchů, kde ale tlačí pata současnou českou sálovku?

Při pohledu z nohy - na palci, na levé straně, na pravé straně, na nártu, na chodidle a na patě. Všude se vyskytuje spousta problémů - finance, členská základna, organizace soutěží, zapojení mladých, nedostatek funkcionářů, rozhodčích a dalších. Na celý svět lze pohlížet ze dvou úhlů pohledu - jeden je, že nic nefunguje, a druhý, že funguje skoro všechno, jen tomu k dokonalosti ještě dost věcí chybí, ale i při sebevětším úsilí jí stejně není možné absolutoria dosáhnout. Já se řadím k té druhé sortě lidstva a jsem velice rád, že valná většina mých přátel zastává analogické postoje. Problémy si musíme vysvětlit na valné hromadě. Věřím, že v rámci diskuse bude dostatečný prostor na objasnění i těch nejsložitějších detailů.

7. Jaké další akce a úkoly čekají českou sálovku?

Osobně věřím, že z valné hromady vyjde naše federace ještě silnější. Bude potřeba konsolidovat především celorepublikovou strukturu, za pomocí krajů udržet a rozjet nové soutěže, zajistit celostátní ligu a samozřejmě naše účasti v mezinárodních soutěžích. Tato každodenní mravenčí práce je mnohdy úporná, ale při dlouhodobém pohledu zpět je možné konstatovat, že se nám všem podařilo náš sport stále držet na pozici jednoho z mezinárodně nejúspěšnějších odvětví v celé České republice.

Za to Vám všem patří moje poděkování a přání, abyste neustále pociťovali, že Vaše práce má smysl a je doceněna.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: