ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Aktualizovaný přehled utkání České reprezentace od roku 2002

zobrazit foto

5.6.2015, 09:20 | vložil: Petr Koseček

Utkání České futsalové reprezentace od roku 2002

12. 4. 2002 - Kladno - Česko vs Belgie 1:0 (Branka: Aleš Štorc)

Sestava: Hekera, Škovran - Štorc D, Mačura, Chvěja, Kilnar, Macek, Both, Štorc A., Goj, Čermák, Rolný, Šafránek - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Maňák




13. 4. 2002 - Lovosice - Česko vs Belgie 1:0 (Branka: Kilnar)

Sestava: Hekera, Škovran - Štorc D, Mačura, Chvěja, Kilnar, Macek, Both, Štorc A., Goj, Čermák, Rolný, Šafránek - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Maňák




8. 5. 2002 - Slavičín - Česko vs Slovensko 0:3

Sestava: Fanta, Škovran - Mačura, Štorc D., Chvěja, Světlík, Kilnar, Čermák, Macek, Štorc A., Rolný a Both - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Maňák




30.10. 2002 - La Louviere - Belgie vs Česko 6:3 ( Branky: Pluschke, A. Štorc)

Sestava: Hekera, Šilhan - Pluschke, Čermák, Mačura, Rolný, A. Štorc, Šafránek, Kilnar, Macek, Goj, Bělíček - Trenér: Pitron, vedoucí: Maňák




1.11. 2002 - Antverpy - Belgie vs Česko 2:2 ( Branky: Pluschke, A. Štorc a Kilnar)

Sestava: Hekera, Šilhan - Pluschke, Čermák, Mačura, Rolný, A. Štorc, Šafránek, Kilnar, Macek, Goj, Bělíček - Trenér: Pitron, vedoucí: Maňák




29. 11. 2002 - Malacky - Slovensko vs Česko 3:2 (Branky: Pluschke 2)

Sestava: Tyl, Štěpnička - Mačura, Pluschke, Štorc A., Světlík, P. Švach, Both, Čermák, Žofka, Hnilo, Julina, Zavadil, Chvěja - Trenér: Koseček, vedoucí: Maňák
















21.11. 2003 - Ciudad del Esté - Česko vs Bělorusko (MS Paraguay) 6:2 (Branky: Stojaník 2, Štorc A. 2, Světlík, Benát)

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




22.11. 2003 - Ciudad del Esté - Česko vs Ekvádor 7:3 (MS Paraguay) 7:3 (Branky: Pluschke 2, Stojaník, Hnilo, Štorc A., Šafránek a Chvěja)

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




23.11. 2003 - Ciudad del Esté - Česko vs Kolumbie (MS Paraguay) 0:6

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




25.11. 2003 - Asuncion - Česko vs Kostarika (Copa F. de la Mora) 7:4

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




27.11. 20013 - Asuncion - Česko vs Kanada (Copa F. de la Mora) 4:1

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




29.11. 2003 - Asuncion - Česko vs Norsko 4:1 (Copa F. de la Mora) 4:1

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




1.12. 2003 - Asuncion - Česko - F. M. Asuncion (Copa F. de la Mora) 3:2

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




25.11. 2004 - Baranoviči - Česko vs Belgie (ME Bělorusko) 4:6 (Branky: Štorc A. 2, Neumann, Hnilo)

Sestava: Hekera, Šilhan - Světlík, Both, Neumann, Štorc A., Uhlíř, Macek, Kilnar, Stojaník, Hnilo - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Vlnatý




26.11. 2004 - Baranoviči - Česko vs Bělorusko (ME Bělorusko) 1:2 (Branka: Both)

Sestava: Hekera, Šilhan - Světlík, Both, Neumann, Štorc A., Uhlíř, Macek, Kilnar, Stojaník, Hnilo - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Vlnatý




27.11. 2004 - Baranoviči - Česko vs Norsko (ME Bělorusko) 6:3 (Branky: Štorc A. 3, Stojaník, Neumann, Uhlíř)

Sestava: Hekera, Šilhan - Světlík, Both, Neumann, Štorc A., Uhlíř, Macek, Kilnar, Stojaník, Hnilo - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Vlnatý




28.11. 2004 - Baranoviči - Česko vs Rusko (ME Bělorusko) 5:5 po prodloužení na penalty 3:1 (Branky: Macek 2, Světlík2 a Neumann - penalty proměnili Macek, Štorc A. a Hnilo)

Sestava: Hekera, Šilhan - Světlík, Both, Neumann, Štorc A., Uhlíř, Macek, Kilnar, Stojaník, Hnilo - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Vlnatý




29.11. 2004 - Baranoviči - Česko vs Bělorusko (ME Bělorusko) 0:4

Sestava: Hekera, Šilhan - Světlík, Both, Neumann, Štorc A., Uhlíř, Macek, Kilnar, Stojaník, Hnilo - Trenéři: Semmler a Koseček, vedoucí: Vlnatý
















28.11. 2006 - Santa Coloma - Česko vs Baskicko (ME Španělsko) 7:0 (Branky: Macek 2, Šmeral 2, Neumann 2, Rajnoch)

Sestava: Klíma, Hekera, Šilhan – Rajnoch, Šnídl, Uhlíř, Stojaník, Macek, Miczka, Šmeral, Neumann, Dorozlo David, Goj Jaroslav - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




29.11. 2006 - Santa Coloma - Česko vs Izrael (ME Španělsko) 3:0 (Branky: Šnídl 2, Rajnoch)

Sestava: Klíma, Hekera, Šilhan – Rajnoch, Šnídl, Uhlíř, Stojaník, Macek, Miczka, Šmeral, Neumann, Dorozlo David, Goj Jaroslav - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




30.11. 2006 - Santa Coloma - Česko vs Norsko (ME Španělsko) 5:2 (Branky: Dorozlo 2, Miczka 2 a Rajnoch)

Sestava: Klíma, Hekera, Šilhan – Rajnoch, Šnídl, Uhlíř, Stojaník, Macek, Miczka, Šmeral, Neumann, Dorozlo David, Goj Jaroslav - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




1.12. 2006 - Sant Hilari - Česko vs Itálie (ME Španělsko) 5:2 (Branky: Macek 2, Goj, Rajnoch a Šnídl)

Sestava: Klíma, Hekera, Šilhan – Rajnoch, Šnídl, Uhlíř, Stojaník, Macek, Miczka, Šmeral, Neumann, Dorozlo David, Goj Jaroslav - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




2.12. 2006 - Santa Coloma - Česko vs Rusko (ME Španělsko) 1:5 (Branka: Goj)

Sestava: Klíma, Hekera, Šilhan – Rajnoch, Šnídl, Uhlíř, Stojaník, Macek, Miczka, Šmeral, Neumann, Dorozlo David, Goj Jaroslav - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




3.12. 2006 - Santa Coloma - Česko vs Belgie (ME Španělsko) 4:3 (Branky: Uhlíř 2, Šnídl, Macek)

Sestava: Klíma, Hekera, Šilhan – Rajnoch, Šnídl, Uhlíř, Stojaník, Macek, Miczka, Šmeral, Neumann, Dorozlo David, Goj Jaroslav - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček













2.9. 2007 - Junin - Česko vs Venezuela (MS Argentina) 1:0 (Branka: Goj)

sestava - Klíma, Hekera - Rajnoch, Miczka, Uhlíř, Goj, Macek, Stojaník, Světlík, Šafránek, Šnídl, Dorozlo - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




3.9. 2007 - Maipú - Česko vs Kanada 3:2 (MS Argentina) 3:2 (Branky: Šnídl 2, Stojaník)

sestava - Klíma, Hekera - Rajnoch, Miczka, Uhlíř, Goj, Macek, Stojaník, Světlík, Šafránek, Šnídl, Dorozlo - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




4.9. 2007 - Mendoza - Česko vs Kolumbie (MS Argentina) 0:10

sestava - Klíma, Hekera - Rajnoch, Miczka, Uhlíř, Goj, Macek, Stojaník, Světlík, Šafránek, Šnídl, Dorozlo - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




6.9. 2007 - Maipú - Česko vs Peru (MS Argentina) 5:7 (Branky: Goj 3, Šnídl a Stojaník)

sestava - Klíma, Hekera - Rajnoch, Miczka, Uhlíř, Goj, Macek, Stojaník, Světlík, Šafránek, Šnídl, Dorozlo - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




8.9. 2007 - San Rafael - Česko vs Norsko (Copa San Rafael) 6:5 (Branky: Stojaník, Světlík, Šafránek, Dorozlo, Goj a Šnídl)

sestava - Klíma, Hekera - Rajnoch, Miczka, Uhlíř, Goj, Macek, Stojaník, Světlík, Šafránek, Šnídl, Dorozlo - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček




10.9. 2007 - San Rafael - Česko vs Rusko (Copa San Rafael) 7:3 (Branky: Goj 2, Světlík, Šnídl, Miczka, Stojaník a Šafránek)

sestava - Klíma, Hekera - Rajnoch, Miczka, Uhlíř, Goj, Macek, Stojaník, Světlík, Šafránek, Šnídl, Dorozlo - Trenéři: Štorc A. a Pich, vedoucí: Koseček










20.3. 2008 - Houthalen/Helchteren - Česko vs Rusko (ME Belgie) 1:1 (Branka: Stojaník)

Sestava: Klíma, Hekera - Uhlíř, Šmeral, Goj, Světlík, Stojaník, Šnídl, Šafránek, Rajnoch, V. Král, Vojáček, Neumann, Lalák - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Koseček




21.3. 2008 - La Louvierre - Česko vs Ukrajina (ME Belgie) 3:2 (Branky: Šnídl 2 a Goj)

Sestava: Klíma, Hekera - Uhlíř, Šmeral, Goj, Světlík, Stojaník, Šnídl, Šafránek, Rajnoch, V. Král, Vojáček, Neumann, Lalák - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Koseček




22.3. 2008 - Namur - Česko vs Norsko (ME Belgie) 3:0 (Branky: Neuman 2, Rajnoch)

Sestava: Klíma, Hekera - Uhlíř, Šmeral, Goj, Světlík, Stojaník, Šnídl, Šafránek, Rajnoch, V. Král, Vojáček, Neumann, Lalák - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Koseček




23.3. 2008 - Antverpy - Česko vs Belgie (ME Belgie) 1:1 na penaty 2:0 (Branka: Uhlíř)

Sestava: Klíma, Hekera - Uhlíř, Šmeral, Goj, Světlík, Stojaník, Šnídl, Šafránek, Rajnoch, V. Král, Vojáček, Neumann, Lalák - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Koseček




24.3. 2008 - Lutych - Česko vs Rusko (ME Belgie) 3:3 po prodloužení na penalty 2:3 (Branky: Lalák, Světlík a Stojaník)

Sestava: Klíma, Hekera - Uhlíř, Šmeral, Goj, Světlík, Stojaník, Šnídl, Šafránek, Rajnoch, V. Král, Vojáček, Neumann, Lalák - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Koseček
















4.5. 2010 - Gusev - Česko vs Katalánsko (ME Rusko) 3:1 (Branky: Kraus, Goj, Uhlíř)

Sestava: Hekera, Růna - Cieslar, Fichtner, Goj, Mužík, Rott, Sikora, Srkal, Stojaník, Šafránek, Šmeral, Šnídl, Uhlíř - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Szabo




5.5. 2010 - Gusev - Česko vs Gruzie (ME Rusko) 3:1 (Branky: Uhlíř, Šnídl a Goj)

Sestava: Hekera, Růna - Cieslar, Fichtner, Goj, Mužík, Rott, Sikora, Srkal, Stojaník, Šafránek, Šmeral, Šnídl, Uhlíř - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Szabo




6.5. 2010 - Kaliningrad - Česko vs Belgie (ME Rusko) 4:5 po prodloužení (Branky: Šnídl 2, Goj, Stojaník)

Sestava: Hekera, Růna - Cieslar, Fichtner, Goj, Mužík, Rott, Sikora, Srkal, Stojaník, Šafránek, Šmeral, Šnídl, Uhlíř - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Szabo




7.5. 2010 - Kaliningrad - Česko vs Bělorusko (ME Rusko) 4:4 po prodloužení, na penalty 2:0 (Branky: Stojaník, Uhlíř, Goj a Fichtner)

Sestava: Hekera, Růna - Cieslar, Fichtner, Goj, Mužík, Rott, Sikora, Srkal, Stojaník, Šafránek, Šmeral, Šnídl, Uhlíř - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Szabo

















16.3. 2011 - Bello - Česko vs Mexiko (MS Kolumbie) 4:0 (Branky: Šnídl 2, Stojaník a Šafránek)

Sestava: Hekera, Mareš - Uhlíř, Fichtner, Šnídl, Šafránek, Stojaník, Goj, Cieslar, Srkal, Rott, Houška - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Semmler




17.3. 2011 - Bello - Česko vs Paraguay (MS Kolumbie) 1:2 (Branka: Fichtner)

Sestava: Hekera, Mareš - Uhlíř, Fichtner, Šnídl, Šafránek, Stojaník, Goj, Cieslar, Srkal, Rott, Houška - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Semmler




18.3. 2011 - Bello - Česko vs Venezuela (MS Kolumbie) 1:5 (Branka: Stojaník)

Sestava: Hekera, Mareš - Uhlíř, Fichtner, Šnídl, Šafránek, Stojaník, Goj, Cieslar, Srkal, Rott, Houška - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Semmler




21.3. 2011 - Bogota - Česko vs Uruguay 5:3 (Branky: Šafránek 2, Goj, Šnídl, Fichtner)

Sestava: Hekera, Mareš - Uhlíř, Fichtner, Šnídl, Šafránek, Stojaník, Goj, Cieslar, Srkal, Rott, Houška - Trenéři: Štorc A. a Šilhan, vedoucí: Semmler










14.4. 2012 - Jilemnice - Česko vs Slovensko 3:0 (Branky: Netolický, Srkal a Rott)

Sestava: Hekera. Mareš, Soukeník, Morong - Šnídl, Houška, Stojaník, Netolický, Havrda, Srkal, Rott, Kraus, Cais, Haloda, Cieslar, Ulman, Navrátil, Weinhardt, Kočí, Fichtner - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




14.4. 2012 - Jilemnice - Česko vs Slovensko 11:4 (Branky: Havrda 4, Fichtner 2, Srkal 2, Ulman, Haloda a Kraus)

Sestava: Hekera. Mareš, Soukeník, Morong - Šnídl, Houška, Stojaník, Netolický, Havrda, Srkal, Rott, Kraus, Cais, Haloda, Cieslar, Ulman, Navrátil, Weinhardt, Kočí, Fichtner - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




15.5. 2012 - Brest - Česko vs Norsko (ME Bělorusko) 6:2 (Branky: Šnídl 2, Netolický, Srkal, Havrda a Cieslar)

Sestava: Hekera, Mareš, Soukeník - Šnídl, Houška, Netolický, Havrda, Srkal, Rott, Kraus, Cais, Haloda, Cieslar, Ulman, Fichtner - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




16.5. 2012 - Brest - Česko vs Bělorusko (ME Bělorusko) 1:1 na penalty 0:2 (Branka: Fichtner)

Sestava: Hekera, Mareš, Soukeník - Šnídl, Houška, Netolický, Havrda, Srkal, Rott, Kraus, Cais, Haloda, Cieslar, Ulman, Fichtner - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




17.5. 2012 - Brest - Česko vs Slovensko (ME Bělorusko) 5:3 (Branky: Fichtner 4 a Cieslar)

Sestava: Hekera, Mareš, Soukeník - Šnídl, Houška, Netolický, Havrda, Srkal, Rott, Kraus, Cais, Haloda, Cieslar, Ulman, Fichtner - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




18.5. 2012 - Brest - Česko vs Katalánsko (ME Bělorusko) 2:1 (Branky: Havrda 2)

Sestava: Hekera, Mareš, Soukeník - Šnídl, Houška, Netolický, Havrda, Srkal, Rott, Kraus, Cais, Haloda, Cieslar, Ulman, Fichtner - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




19.5. 2012 - Brest - Česko vs Belgie (ME Bělorusko) 1:4 (Branka: Rott)

Sestava: Hekera, Mareš, Soukeník - Šnídl, Houška, Netolický, Havrda, Srkal, Rott, Kraus, Cais, Haloda, Cieslar, Ulman, Fichtner - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo



















26.1. 2013 - Luhačovice - Česko vs Slovensko 4:2 (Branky: Netolický, Srkal, Weinhardt a Rott)

Sestava: Hekera, Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Haloda, Cieslar, Ulman, Kraus, Srkal, Cais, Weinhardt, Švach, Abrhám, Netolický, Houška - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




26.7. - Buga - Česko vs Austrálie 4:2 (Branky: Šnídl 2, Srkal a Rott)

Sestava: Hekera, Mareš - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Ulman, Srkal, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler




27.7. 2013 - Buga - Česko vs Argentina (Světové hry Kolumbie) 1:5 (Branka: Havrda)

Sestava: Hekera, Mareš - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Ulman, Srkal, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler




28.7. 2013 - Buga - Česko vs Kanada (Světové hry Kolumbuie) 5:2 (Branky: Šnídl, Srkal, Havel, Holeček a Fichtner)

Sestava: Hekera, Mareš - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Ulman, Srkal, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler




29.7. 2013 - Buga - Česko vs Rusko (Světové hry Kolumbie) 4:3 (Branky: Rott, Šnídl, Netolický a Havrda)

Sestava: Hekera, Mareš - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Ulman, Srkal, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler




31.7. 2013 - Buga - Česko vs Paraguay 3:7 (Branky: Holeček, Šnídl a Rott)

Sestava: Hekera, Mareš - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Ulman, Srkal, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler




8.12.2013 - Lugano - Česko vs Švýcarsko (Copa delle Alpi) 6:3 (Branky: Prokeš 2, Netolický, Cieslar, Kraus a Rott)

Sestava: Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Prokeš, Havel, Haloda, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral




9.12. 2013 - Lugano - Česko vs Itálie (Copa delle Alpi) 4:1 (Branky: Cieslar 2, Prokeš a Haloda)

Sestava: Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Prokeš, Havel, Haloda, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral
















19.5. 2014 - Praha - Česko vs Izrael (ME Česká republika) 5:2 (Branky: Šnídl 2, Holeček, Cieslar a Srkal)

Sestava: Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Prokeš, Srkal, Šafránek, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




21.5. 2014 - Praha - Česko vs Norsko (ME Česká republika) 7:3 (Branky: Srkal 2, Holeček 2, Abrahám, Šafránek a Šnídl)

Sestava: Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Prokeš, Srkal, Šafránek, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




22.5. 2014 - Praha - Česko vs Belgie (ME Česká republika) 0:5

Sestava: Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Prokeš, Srkal, Šafránek, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




23.5. 2014 - Praha - Česko vs Izrael (ME Česká republika) 9:0 (Branky: Holeček 3, Fichtner, Havrda, Cieslar, Abrahám, Havel, Prokeš)

Sestava: Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Prokeš, Srkal, Šafránek, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




24.5. 2014 - Praha - Česko vs Slovensko (ME Česká republika) 2:2 na penalty 1:3 (Branky: Cieslar a Holeček)

Sestava: Mareš, Soukeník - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Prokeš, Srkal, Šafránek, Havel, Holeček, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Szabo




29.9. 2014 - Lloret de Mar - Česko vs Itálie (kvalifikace MS 2015) 5:0 (Branky: Cieslar 2, Rott, Havel, Fichtner)

Sestava: Mareš, Hekera - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Srkal, Doubravský, Havel, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler




30.9. 2014 - Lloret de Mar - Česko vs Kyrgyzstán (kvalifikace MS 2015) 5:0 (Branky: Šnídl 2, Abrahám, Doubravský, Netolický)

Sestava: Mareš, Hekera - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Srkal, Doubravský, Havel, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler




1.10. 2014 - Lloret de Mar - Česko vs Francie (kvalifikace MS 2015) 3:3 na penalty 3:4 (Branky: Netolický, Cieslar a Rott)

Sestava: Mareš, Hekera - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Srkal, Doubravský, Havel, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler



2.10. 2014 - Lloret de Mar - Česko vs Norsko (kvalifikace MS 2015) 7:0 (Branky: Fichtner 2, Šnídl, Srkal, Doubravský, Havel a Cieslar)

Sestava: Mareš, Hekera - Šnídl, Havrda, Fichtner, Rott, Cieslar, Abrahám, Srkal, Doubravský, Havel, Netolický - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí: Semmler











18.4.2015 - Brest - Česko vs Curacao (MS Bělorusko) 1:1 (Branka: Abrhám)

Sestava: Hekera, Slaný - Šnídl, Fichtner, Havrda, Rott, Sop, Ovčačík, Havel, Cieslar, Abrhám a Srkal - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí Szabo


19.4.2015 - Brest - Česko vs Kolumbie (MS Bělorusko) 1:4 (Branka: Sop)

Sestava: Hekera, Slaný - Šnídl, Fichtner, Havrda, Rott, Sop, Ovčačík, Havel, Cieslar, Abrhám a Srkal - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí Szabo



20.4.2015 - Brest - Česko vs Venezuela (MS Bělorusko) 2:1 (Branky: Fichtner, Srkal)

Sestava: Hekera, Slaný - Šnídl, Fichtner, Havrda, Rott, Sop, Ovčačík, Havel, Cieslar, Abrhám a Srkal - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí Szabo



21.4.2015 - Brest - Česko vs Argentina (MS Bělorusko) 2:2, po prodloužení 2:3 (Branky: Sop, Rott)

Sestava: Hekera, Slaný - Šnídl, Fichtner, Havrda, Rott, Sop, Ovčačík, Havel, Cieslar, Abrhám a Srkal - Trenéři: Štorc A. a Šmeral, vedoucí Szabo




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: