ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý ligový účastník z Vyškova odmítl nabídku na 1. ligu FIFA futsalu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Autocentrum Jílové "A" suverénně vede DeCe Computers Extraligu Ústeckého kraje

zobrazit foto

30.11.2015, 15:19 | vložil: Petr Koseček

Již 3. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje se odehrálo netradičně v neděli 29.11.2015 ve sportovní hale v Libouchci.

Každý z týmů v tomto turnaji vybojoval alespoň bod, ale stoprocentní bylo pouze Autocentrum Jílové „A“. Sezónou prozatím proplouvá suverénně a po třetím kole má plný počet 27 bodů. Ozdobou tohoto turnaje byl souboj právě Jílového s JK Trans Varnsdorf „A“, dvou aspirantů na extraligový titul, kde byli přeci jen o jeden gól šťastnější Jílováci.

Ode dna tabulky se pořádně odrazili hráči Sokola Bělá. Ziskem sedmi bodů za dvě vítězství a jednu remízu poskočili až na šestou pozici. JK Trans Varnsdorf „A“ kromě zmíněné porážky s Jílovým zaznamenal ještě dvě výhry a taktéž si v tabulce polepšil, posunul se ze čtvrtého místa na stupínek stříbrný.

Se stejnou bilancí jako Varnsdorfští z Libouchce odjížděla i Louka Košťany ČOS. Jí to stačilo k udržení pátého místa, ale bodově se výrazně přiblížila medailovému umístění. FC Veteráns Želenice rovněž udržely vydobyté pozice z předešlého kola. Jsou stále třetí, jako jeden z pouhých tří týmů v tomto turnaji neprohrály a zaznamenaly jedno vítězství a dvě plichty.

Posledním týmem, který se ve 3. kole radoval z výhry, bylo Turbo Děčín „A“. Turbo zvítězilo jednou a dvakrát odešlo ze hřiště po porážce se sklopenou hlavou. Zbylá mužstva sbírala body již jen za remízy. Hned dvě zaznamenala Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, k tomu jednu prohru. Získané dva body Teplickým nepomohly vylepšit tabulkové postavení, ale z deváté příčky nemají bodově daleko místo šesté.

Další trio družstev veze z Libouchce jeden bod. Zvláště u Bumika Děčín je to velké překvapení, jelikož se propadlo pod stupně vítězů a výrazně si tak zkomplikovalo obhajobu mistrovského titulu. DeCe Computers Děčín jeden bod nezabránil v tabulkovém propadu ze šestého na osmé místo a SC Stap Vilémov rovněž klesl a to z osmé příčky na samé dno, ale druhá polovina extraligové tabulky je nesmírně vyrovnaná a určitě se zde pořadí bude po každém kole výrazně měnit.

Mužem kola byl tentokrát zvolen Tomáš Jägr z JK Trans Varnsdorf „A“ a nejlépe se před brankami svých soupeřů orientoval Denis Egrt z FC Louka Košťany ČOS, který zaznamenal šest gólů.

Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 19.12.2015 od 9.00 hod. opět v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: