ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Autocentrum Jílové "A" suverénně vede DeCe Computers Extraligu Ústeckého kraje

zobrazit foto

30.11.2015, 15:19 | vložil: Petr Koseček

Již 3. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje se odehrálo netradičně v neděli 29.11.2015 ve sportovní hale v Libouchci.

Každý z týmů v tomto turnaji vybojoval alespoň bod, ale stoprocentní bylo pouze Autocentrum Jílové „A“. Sezónou prozatím proplouvá suverénně a po třetím kole má plný počet 27 bodů. Ozdobou tohoto turnaje byl souboj právě Jílového s JK Trans Varnsdorf „A“, dvou aspirantů na extraligový titul, kde byli přeci jen o jeden gól šťastnější Jílováci.

Ode dna tabulky se pořádně odrazili hráči Sokola Bělá. Ziskem sedmi bodů za dvě vítězství a jednu remízu poskočili až na šestou pozici. JK Trans Varnsdorf „A“ kromě zmíněné porážky s Jílovým zaznamenal ještě dvě výhry a taktéž si v tabulce polepšil, posunul se ze čtvrtého místa na stupínek stříbrný.

Se stejnou bilancí jako Varnsdorfští z Libouchce odjížděla i Louka Košťany ČOS. Jí to stačilo k udržení pátého místa, ale bodově se výrazně přiblížila medailovému umístění. FC Veteráns Želenice rovněž udržely vydobyté pozice z předešlého kola. Jsou stále třetí, jako jeden z pouhých tří týmů v tomto turnaji neprohrály a zaznamenaly jedno vítězství a dvě plichty.

Posledním týmem, který se ve 3. kole radoval z výhry, bylo Turbo Děčín „A“. Turbo zvítězilo jednou a dvakrát odešlo ze hřiště po porážce se sklopenou hlavou. Zbylá mužstva sbírala body již jen za remízy. Hned dvě zaznamenala Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, k tomu jednu prohru. Získané dva body Teplickým nepomohly vylepšit tabulkové postavení, ale z deváté příčky nemají bodově daleko místo šesté.

Další trio družstev veze z Libouchce jeden bod. Zvláště u Bumika Děčín je to velké překvapení, jelikož se propadlo pod stupně vítězů a výrazně si tak zkomplikovalo obhajobu mistrovského titulu. DeCe Computers Děčín jeden bod nezabránil v tabulkovém propadu ze šestého na osmé místo a SC Stap Vilémov rovněž klesl a to z osmé příčky na samé dno, ale druhá polovina extraligové tabulky je nesmírně vyrovnaná a určitě se zde pořadí bude po každém kole výrazně měnit.

Mužem kola byl tentokrát zvolen Tomáš Jägr z JK Trans Varnsdorf „A“ a nejlépe se před brankami svých soupeřů orientoval Denis Egrt z FC Louka Košťany ČOS, který zaznamenal šest gólů.

Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 19.12.2015 od 9.00 hod. opět v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: