ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Highlighty z utkání Zlína v Mohelnici .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Poličce hodnotí sobotní turnaj v pražském Radotíně

zobrazit foto

4.12.2015, 15:43 | vložil: Petr Koseček

Turnaj v Praze nám přinesl první prohru v probíhajícím ročníku, kdy v zápase s Chemcomexem jsme nestačili na loňského mistra a podlehli jsme dva nula. Byl to ale od počátku zajímavý zápas, hraný ve vysokém tempu, kterému by snad jen slušelo více vstřelených branek na obou stranách.

Od začátku byli domácí aktivnější, měli míč častěji ve svém držení, ale v koncovce jim chyběl vždy krůček k tomu, aby zakončili své povedené akce. Nám se vcelku dařilo dobře bránit, vyrážet do rychlých protiútoků a asi největší šanci první půle zmařil našemu hráči (T.Jílek) golman Mareš, když vychytal jeho samostatný únik. Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první. Chemcomex byl stále aktivnější, ale góly nepřicházely. Nejdříve na jedné straně zmařil tutovku opět domácí golman T.Švecovi, který na něj postupoval sám. Na druhé straně zaskočil za už překonaného brankáře Slaného P.Navrátil a zabránil výborným zákrokem již jistému gólu. Když už se zdálo, že se může zrodit mezi těmito soupeři málo vídaný bezbrankový výsledek, udělala naše obrana při rozehře od branky chybu, kterou pražané dokázali využít a dostat se tak do vedení. Závěr to už bylo kdo z koho a po naší další chybě domácí vstřelili druhý gól a tím utkání definitivně rozhodli ve svůj prospěch.

Ve druhém střetnutí proti Futsalu Praha jsme měli po celý zápas hru pod kontrolou. Snad jen na záčátku, kdy domácí vyrovnali to vypadalo na možné komplikace, ale poté jsme odskočili na rozdíl dvou branek a žadné drama jsme nepřipustili. Střelecky se dařilo Mužíkovi s Navrátilem, kteří se podíleli na všech gólech. Do Prahy jsme odjížděli v poněkud pozměněné a neúplné sestavě, ale musím řict,že hráči kteří s námi nastoupili poprvé, do mužstva zapadli a zahráli velice dobře, což je povzbudivé zjištění.

Zdroj: web Novabriku Polička
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. BOMBARĎÁCI Větřní   9
5. VPS NOVABRIK Polička   9
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: