ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Svitavský deník - Fotbalisté Poličky budou hrát jen 1. A třídu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Sálovkáři RAF Děčín Veteráns ligy naposledy v tomto roce změřili své síly

zobrazit foto

6.12.2015, 09:35 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 5.12.2015 začaly odvety v základní části RAF Děčín Veteráns ligy. 4. kolo se odehrálo v libouchecké sportovní hale. Zajímavostmi tohoto turnaje byly ty skutečnosti, že ani jedno z mužstev nebodovalo naplno a naopak ani jeden z týmů neodjel z Libouchce s prázdnou. Navíc se nám urodil rekordní počet nerozhodných utkání. Smírně se soupeři rozešli hned pětkrát.

Nejlépe se v tomto turnaji představil nováček soutěže Eurosport Teplice, který ze tří utkání vybojoval sedm bodů za dvě vítězství a jednu remízu, což mu výrazně pomohlo k posunu na třetí místo. Velký favorit soutěže SK Jílové sice nepřišel o svou neporazitelnost, ale tentokrát se z výhry radoval jen jednou a dvakrát si body rozdělil se svými protivníky. Přesto svůj náskok v čele tabulky Jílovští nepatrně navýšili.

Největší konkurent Jílováků JK Trans Varnsdorf v Libouchci okusil od každého něco. Získal body čtyři ze tří zápasů za výhru, plichtu a porážku a v pohodě si drží stříbrnou pozici. Se stejnou bilancí jako Varnsdorfští odjela domů i Nota-Slovanka Děčín, která pomalu stoupá veteránskou tabulkou. Prozatím jí patří pátý stupínek.

Sokol Bělá potvrdil pozici remízového krále této sezóny. V tomto turnaji plichtil ve všech třech svých odehraných utkání a celkem jich má na svém kontě již sedm. Poprvé v tomto ročníku se radoval z výhry Tenis Proboštov, který měl na programu dvě utkání. V tom druhém prohrál, ale pomaloučku stahuje svou ztrátu na zbytek veteránského pelotonu.

Tříbodový úlovek v Libouchci zaznamenali i SK RAFani Děčín. Ti ale odehráli zápasy tři a drží sedmé místo. Jen dvě mužstva se ve 4. kole neradovala z vítězství a navíc si připsala ze dvou mačů pouhý bod za vzájemnou remízu. Jednalo se o borce Rozbušky Boletice a Old Stars Ludvíkovice.

Mužem kola byl zvolen Martin Faflík z Nota-Slovanka Děčín a střelcem kola se stal Petr Studecký z Eurosport Teplice se čtyřmi přesnými zásahy.
Svou premiéru si odbyl mezi sálovkářskými rozhodčími Michal Trojan, který společně se svými kolegy Zdeňkem Mrázem a Dušanem Uhrem spolehlivě rozhodovali všechna utkání tohoto kola.

Následující kolo se odehraje v sobotu 23.1.2016 od 9.00 hodin v Libouchci.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: