Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality

Mikuláš naděloval v sobotu body Šakalímu Hněvu

7.12.2015, 14:42 | vložil: Petr Koseček

Dne 5. 12. 2015 se v Jilemnici předehrávalo 11. a 12. kolo Futsal ligy, Celostátní ligy ve futsalu – sálovém fotbalu (z důvodu odletu reprezentace do 21 let na ME do Španělska). Druhý turnaj se v Českém Krumlově odehraje v původně plánovaném termínu (12. 12.).

FC Družba Vysoké Mýto – Šakalí hněv Moravská Třebová 1:6 (1:3) Střelci: Valášek – Sedláček 2, Němec, Potáček, Novák, Kozák

V rychlém sledu pokračující ligová soutěž již přinesla první kolo odvet. Šakalové tak dostali šanci na reparát za úvodní zápas ročníku, ve kterém Družbě podlehli 1:2 a zhostili se jí náramně. Ráz utkání vtiskly dvě rychlé branky Němce a Potáčka, na které Vysoké Mýto sice zareagovalo zvýšeným úsilím a snížením v podobě Valáška, pohodlný dvougólový náskok ale do konce první půle vrátil hostům Sedláček.

Druhý poločas se již odehrál pod taktovkou třebovských futsalistů a po dalším gólu nejlepšího muže na hřišti Sedláčka, sólo akci Nováka a první ligové trefě Kozáka si Šakalové zkušeně došli pro první venkovní ligovou výhru v historii klubu.

SK SICO SC Jilemnice – Šakalí hněv Moravská Třebová 2:2 (0:2) Střelci: Kraus, Machát – Sedláček, Němec

První zápas s Jilemnicí v říjnu přinesl oběma týmům bod za remízu 2:2 a stejné, jenže zrcadlově obrácené bylo i druhé utkání. Také zde to byli domácí, kteří museli dotahovat dvoubrankové vedení hostů a jako přes kopírák se to Jilemnici, stejně jako Šakalům na domácí palubovce, povedlo. Hostující celek opět několika fantastickými zákroky podržel Vykydal a po vydařeném týmovém výkonu si tak Šakalové po zásluze z Jilemnice vezou čtyři ligové body.

Moravská Třebová: Vykydal – Trnka, Marek, Novák, Sedláček, T. Brychta, Huryta, Müller, Potáček, Němec, Kozák.