ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vítězem finále Českého poháru Ústeckého kraje se stali hráči FC Veteráns Želenice

zobrazit foto

8.12.2015, 17:06 | vložil: Petr Koseček

V nabitém sálovkářském kalendáři má své neotřesitelné místo i finále Českého poháru Ústeckého kraje, který se tentokrát hrál pod názvem „O pohár Jaroslava Roubíčka“. Již 23. ročník se odehrál v neděli 6.12.2015 a hostila jej sportovní hala v Libouchci.

Krajského finále poháru se zúčastnila pětice týmů z Ústeckého kraje – obhájce titulu Autocentrum Jílové, Bumiko Děčín, JK Trans Varnsdorf, FC Veteráns Želenice a FC Louka Košťany ČOS. Tento pohárový turnaj vejde do historie jako jeden z nejdramatičtějších a nejvyrovnanějších. Hrálo se systémem každý s každým a tak každý bod byl nesmírně důležitý. V konečném zúčtování byl bodový rozdíl mezi vítězem a posledním týmem pouhé tři body.

Vítězem finále Českého poháru Ústeckého kraje „O pohár Jaroslava Roubíčka“ se poprvé v jeho historii stali hráči FC Vetráns Želenice se ziskem sedmi bodů, jež si tak zajistili účast v národním finále Českého poháru.

Stejný bodový zisk jako „Veteráni“ měli i sálovkáři Autocentra Jílové, ale o jejich stříbrných medailích rozhodl neúspěšný vzájemný souboj s Želenickými.
Bronz si odvážejí do Varnsdorfu borci tamního JK Trans s bilancí jedné výhry, dvou remíz a jedné prohry.

O umístění na čtvrtém a pátém místě rovněž rozhodl při rovnosti bodů vzájemný zápas mezi Bumikem Děčín a FC Louka Košťany ČOS, ze kterého lépe vyšli hráči Bumika. Nejlepším střelcem turnaje se stal Aleš Čermák z Autocentra Jílové a nejlepším brankářem byl zvolen Ladislav Trumpus z FC Louka Košťany ČOS.

K vysoké úrovni krajského finále poháru přispěli svými výkony i rozhodčí Jaroslav Oborník, Jaroslav Mareš a Michal Šafra.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: