ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Souboj o první místo ve slavičínské AFLS bez vítěze

zobrazit foto

12.12.2015, 09:05 | vložil: Petr Koseček

SLAVČÍN: Slavičínská liga pokračovala v neděli pátým dějstvím, k vidění byly zajímavé duely, souboj neporažených týmů skončil remízou

V neděli 6.12. 2015 bylo odehráno v pořadí již 5. kolo AFLS. Divákům nabídlo napínavý souboj o první místo, který neměl vítěze Ale také výhru KGB v souboji o třetí místo, nebo první získaný bod Rádbeers v soutěži nebo jasno výhru Slawex Wildcats.

TJ Betonárka Hrádek : Desperados 3 : 3

Hned jako první čekal diváky očekávaný souboj o první místo mezi dva zatím stoprocentními celky soutěže - Betonárka Hrádek se utkala s Desperados. Nezaujatý divák se mohl těšit na vynikající fotbal a nutno říct, že nemohl být zklamán. Utkání nabídlo zajímavé situace na obou stranách, včetně krásných akcí, vynikajících zákroků brankářů i vypjatých situací, a dalo by se tak jistě označit jako nejlepší pozvánka na další průběh AFLS. Konečný nerozhodný výsledek 3:3 pak nechává boj o lídra soutěže stále otevřený, aktuálně jím jsou pouze díky lepšímu skóre hráči Desperados.

Pivní Armáda : KGB 2 : 5

Po zápase o čelo tabulky přišel hned souboj o 3. místo mezi týmy Pivní Armády a KGB. První poločas de facto již rozhodl o osudu celého utkání. Mužstvo KGB, které se celý zápas spoléhalo na hru ze zajištěné obrany a rychlé brejky, v něm prokázalo vysokou efektivitu využívání těchto kontrů, když hned pětici z nich dokázalo proměnit a ujalo se tak poločasového vedení 5:0. Po změně stran se sice podařilo zvýšením tlaku a zlepšenou hrou Pivní Armádě skóre snížit, ale i díky velké smůle v zakončení (dvakrát nastřelená konstrukce brány) to na víc než na korekci na 2:5 už nestačilo.


Zpiťáři : Slawex Wildcats 2 : 9

Jako třetí se divákům představili hráči Zpiťářů a Slawex Wildcats. Lépe do utkání vstoupily "Divoké kočky", které se postupně ujaly vedení 3:1 a zdálo se, že si v pohodě dojdou za další výhrou. Zpitářům se však podařilo utkání ještě zdramatizovat kontaktní brankou a i nadále si dokázali vytvořit další šance k vyrovnání. Žádnou z nich však už nezužitkovali a tak udeřilo na druhé straně. V závěru už pak skórovali pouze hráči Slawex Wildcats a utkání tak skončilo jejich vítězstvím 9:2.


Rádbeers : Luhačovská 2 : 2

V posledním zápase dne se střetli Rádbeers a Luhačovská. Podle papírových předpokladů byl favoritem zápasu tým z Luhačovské, ale do vedení šli překvapivě po proměnění jedné z nemnoha šancí hráči Rádbeers. Luhačovská se pak logicky snažila nepříznivý vývoj utkání zvrátit, ale do přestávky se jí i přes velké množství šancí více než vyrovnat nepodařilo. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil - šance si vytvářela de facto pouze Luhačovská a i přes vynikající zákroky brankáře Rádbeers dokázala přece jen jednu z nich proměnit a jít poprvé v zápase do vedení. Když už se zdálo, že utkání tak skončí očekávaným a těsným vítězstvím Luhačovské, předvedli hráči Rádbeers krásnou akci korunovanou vyrovnávací brankou. Žádná další pak už napadla a zápas tak skončil remízou 2:2, která pro Rádbeers znamená první získaný bod v letošním ročníku.


V neděli pokračujeme dalším kolem, čekají nás následující zápasy, kompletní statistiky najdete na webu AFLS - http://www.afls.cz/

Luhačovská : Slawex Wildcats 14:00
Rádbeers : TJ Betonárka Hrádek 15:00
Desperados : Pivní Armáda 16:00
KGB : Zpiťáři 17:00

Tým AFLS (-kos-)
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: