ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský Tomáš Haloda si upevnil vedení v tabulce střelců CL .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

POHÁR MAXMILIÁNA RUMPÁLA 2015 vyhráli SK Devianti České Budějovice

zobrazit foto

12.12.2015, 09:07 | vložil: Petr Koseček

V sobotu proběhl v Prachaticích 30. ročník turnaje v sálovém fotbale "POHÁR MAXMILIÁNA RUMPÁLA". Bohužel se v pátek stala nepříjemná věc a to, že ve večerních hodinách odřekla dvě mužstva ( Hamilton Praha, Dynamo Jelimani Vimperk ) účast. Bylo již pozdě najít za ně náhradu a tak se jubilejní ročník musel odehrát za účasti šesti mužstev.

Zápasy ve skupinách přinesly zajímavé boje a do semifinálové části postoupili vcelku očekávaná mužstva i když trochu překvapením bylo vypadnutí mužstva Klatov, které v prvním zápase porazilo Club 111, ale poté prohráli s Rumpálem. Tím v této skupině měla všechna tři družstva stejný počet bodů a jelikož i vzájemná utkání o pořadí rozhodnout nemohla, určilo konečné pořadí ve skupině skóre, respektive větší počet obdržených branek v neprospěch družstva Klatov. Z druhé skupiny postoupili Deviati bez ztráty bodu a potvrzovali roli jednoho z favoritů na celkové vítězství.

Zde jsou výsledky základní části:

skupina A:
CLUB 111 Prachatice : TK RUMPÁL Prachatice 3:2
CLUB 111 : KRVAVÁ TLAČENKA Klatovy 5:6
TK RUMPÁL : KRVAVÁ TLAČENKA 11:6

skupina B:
SK DEVIANTI České Budějovice: FC NORTON Prachatice 7:1
SK DEVIANTI : SK STRABAG Prachatice 9:6
FC NORTON : SK STRABAG 2:10

1.semifinále:

TK RUMPÁL : SK STRABAG 4:5
Zápas sliboval atraktivní podívanou a to se také stalo. Mladíci v kombinované sestavě se dostali do vedení o dvě branky, ale domácí se nenechali zaskočit a náskok vyrovnali. Hrála se výborná sálovka, šance na obou stranách, brankáři vynikali u obou mužstev, ale domácí přeci jen dvě šance využili a dostali se do vedení na 4:2. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale nestalo se. Mladíci ze Strabagu bojovali a po zásluze výsledek vyrovnali. Zvlášť důležitá a asi jedna z nejhezčích branek celého turnaje byla vyrovnávací branka na 4:4 nejstaršího z hráčů Strabagu Zumra, když předběhl pasivního Puchingera z Rumpálu a nechytatelnou bombou "pod víko" nedal brankáři Rumpálu šanci. "Turci" /jak se hráčům Rumpálu podle jejich trenéra říká/ po této brance zvadli a místo aby vložili své síly do posledních minut utkání, se soustředili na diskuse s rozhodčími a tlak hráčů Strabagu, kteří naopak chytli druhý dech, dokázali zastavovat pouze za cenu faulu. Tři minuty před koncem Pasecký z trestného kopu dal na 5:4 a Strabag již tento výsledek s přehledem uhájil. Stínem za pěkným utkáním bylo slovní napadání rozhodčích od trenéra a hráčů Rumpálu, kteří evidentně neunesli porážku.

2.semifinále:

SK DEVIANTI : CLUB 111 6:4
Druhé semifinále bylo klidnější, ale brankově také bohaté. Domácí od začátku zápasu vedli, hosté se dokázali na jednu branku přiblížit, ale Devianti využili chyb brankáře 111 Dvořáka a odskočili až na rozdíl tří branek, kdy si poté vítězství a postup do finále pohlídali.

o 3.místo - penalty:
CLUB 111 : TK RUMPÁL 5:0
Hosté nenastoupili k penaltám a tak kontumačně prohráli.

Finále:
SK DEVIANTI : SK STRABAG 4:2
Začátek utkání byl opatrný od obou mužstev, do vedení se dostal hostující Strabag, ale domácím se do poločasu podařilo brankově odpovědět a dvěma góly otočit výsledek první půle. Ve druhém poločase Devianti navýšili stav utkání na 3:1. Byli lepším mužstvem, hosté sice snížili na jednu branku, ale domácí opět odskočili na rozdíl dvou branek a po zásluze brali první místo.

Vítězem 30.ročníku turnaje v sálovém fotbale POHÁR MAXMILIÁNA RUMPÁLA se stalo mužstvo SK DEVIANTI České Budějovice, gratulujeme.

Konečné pořadí:
1.SK DEVIANTI České Budějovice
2.SK STRABAG Prachatice
3.CLUB 111 Prachatice

Nejlepší brankář: Miklas Petr ( FC NORTON )
Nejlepší hráč: Staněk Milan ( SK DEVIANTI )
Nejlepší střelec: Pasecký Petr 11 branek ( SK STRABAG )

Foto: vítěz turnaje, družstvo DEVIANTI České Budějovice

Zdroj: Petr Pasecký
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    22
2. Futsal Zlín   18
3. AC Sparta Praha   16
4. VPS NOVABRIK Polička   15
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: