ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Tabulka slušnosti Celostátní ligy .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rezerva JK Trans Varnsdorf střídá tu Jílovskou na čele 1. Autocentrum Jílové ligy

zobrazit foto

15.12.2015, 17:09 | vložil: Petr Koseček

1. Autocentrum Jílové liga měla v sobotu 12.12.2015 na programu již své čtvrté dějství, které se odehrálo v libouchecké sportovní hale. V této části sezóny předvádějí skvělou formu hráči JK Trans Varnsdorf "B", kteří jako jediní byli v sobotu stoprocentní a všechna čtyři svá utkání vyhráli, což jim pomohlo na výsluní této ligy.

Své nejlepší vystoupení v soutěži předvedl v Libouchci nováček Benteler Rumburk. Taktéž měl na programu čtyři zápasy, v nichž vybojoval sedm bodů a svůj bodový účet více než zdvojnásobil. I Hezouni Děčín "A" své bodové konto zdvojnásobili, když ze čtyř mačů získali šest bodů a výrazně se odpoutali od posledního místa. Se stejným ziskem jako Hezouni odjížděli z libouchecké hali i sálovkáři Autocentra Jílové "B". Ti k tomu ovšem potřebovali jen tři utkání. Přesto museli Jílováci Varnsdorfským přepustit vedoucí pozici a ztrácejí na ně tři body.

Transco Bohemia Děčín v posledním vystoupení tohoto roku nezklamali a získali čtyři body ze tří utkání za výhru, remízu a porážku.
Dvě mužstva v sobotu vybojovala shodně tři body ze tří zápasů. SK Dumbu Děčín i SLŠ a SOŠS Šluknov to stačilo k udržení svých umístění na pátém respektive třetím místě.

Las Žlebas Děčín se v této sezóně příliš nedaří. Jako jediní nebodovali i když k tomu měli čtyři příležitosti a s pouhými šesti body uzavírají ligový peloton.
Mužem kola byl zvolen Pavel Hozák z Benteleru Rumburk a nejlepším střelcem kola byl Martin Žďánský z SLŠ a SOŠS Šluknov za sedm přesných zásahů.

Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Prinz, Z. Mráz, M. Bouma a T. Červený. Následující kolo se odehraje již v novém roce a to 16.1.2016 od 9.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: