Zlínský Tomáš Haloda si upevnil vedení v tabulce střelců CL .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - nedělní výsledky

16.12.2015, 15:32 | vložil: Petr Koseček

V neděli bylo v Prachaticích na programu 5.kolo JS AGENCY FUTSAL LIGY. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

1.FC Chroboly - FC MOUCHA TEAM Prachatice 4:6 (3:4)
Domácí podcenili začátek utkání. Začali hrát až za stavu 0:4. Dokázali snížit až na rozdíl jedné branky, od vyrovnání zachránil hosty výborně chytající Medřický. Ve snaze o vstřelení branky, ale zapomínáli na zadní vrátka a hosté opět přidali další gól. Chrobolští bojovali,opět se jim podařilo snížit na 4:5. V závěru, ale hosté zvýšili na konečných 4:6.

SOKOL Lhenice - CLUB 111 Prachatice 1:1(0:1)
V bojovném utkání se hrálo "nahoru-dolů". Od 9 minuty vedl CLUB 111. Domácí nedokázali proměňovat i regulérní šance. Až v 37 minutě se jim povedlo vyrovnat. Trenér Pořádek si vzali Time-out a po deseti vteřinách vstřelili branku. Pak sice měli víc ze hry, přesto vsak toto utkání skončilo nerozhodně 1:1.

FC Zbytiny - FC NORTON Prachatice 5:7 (3:1)
V 1. pol. začalo náporem mužstvo Nortonu, ale po několika neproměněných šancích se ozvalo také mužstvo FC Zbytiny a třemi brankami získalo poločasové vedení 1:3. Ve 2. pol. se podařilo týmu Nortonu vyrovnat na 3:3 a následně výsledek otočit na 5:3. Mužstvo Zbytin přidalo a vyrovnalo na 5:5. V závěru utkání bylo šťastnější mužstvo Nortonu a zvítězilo v pěkném utkání 5:7.

SK STRABAG Prachatice - YOUNG BOYS Prachatice 9:1 (2:0)
Zápas byl do 34 minuty vyrovnaný. Poté přišli dvě velké chyby hostů, kvůli kterým domácí zvýšili na 4:1. Hosté poté úplně přestali hrát a domácí jenom zvyšovali na konečných 9:1.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - TK RUMPÁL Prachatice 5:8 (1:2)
V magnetu kola se hrálo krásné vyrovnané utkání, ve kterém po poločase 1:2 zvítězil tým TK Rumpál díky lepší produktivitě.

1. TK RUMPÁL Prachatice 5 5 0 0 36:20 15
2. SK STRABAG Prachatice 5 4 0 1 48:15 12
3. DYNAMO JELIMANI Vimperk 5 3 0 2 49:32 9
4. FC MOUCHA TEAM Prachatice 5 3 0 2 27:24 9
5. SOKOL Lhenice 5 2 1 2 29:22 7
6. CLUB 111 Prachatice 5 2 1 2 17:19 7
7. FC NORTON Prachatice 5 2 0 3 21:25 6
8. YOUNG BOYS Prachatice 5 2 0 3 19:31 6