ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Tabulce střelců celostátní ligy vévodí hned tři futsalisté

zobrazit foto

20.12.2015, 08:53 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců Celostátní ligy:

1 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní 11
1 Caizl Pavel FK Adria Dobříč 11
1 Holeček Michal CHEMCOMEX Praha 11
2 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha 10
3 Cenek Čeněk GIOIA B2Balance Brno 9
4 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní 8
4 Prokeš Tomáš GIOIA B2Balance Brno 8
5 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha 7
5 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha 7
5 Sop Martin CHEMCOMEX Praha 7
5 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice 7
5 Turek Josef Futsal Praha 7
6 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha 6
6 Hromádka Matěj FC Družba Vysoké Mýto 6
6 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín 6
6 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička 6
6 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička 6
6 Presl David GIOIA B2Balance Brno 6
7 Chvíla Jan SMR Plus Zlín 5
7 Cieslar Josef SMR Plus Zlín 5
7 Kaválek Martin FK Adria Dobříč 5
7 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice 5
7 Mužík Ladislav VPS NOVABRIK Polička 5
7 Výborný Filip Futsal Praha 5
8 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín 4
8 Kahaja Daniel SMR Plus Zlín 4
8 Lebeda Michael FC Družba Vysoké Mýto 4
8 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice 4
8 Novák Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 4
8 Ovčačík Jan GIOIA B2Balance Brno 4
8 Sedláček Michal Šakalí hněv Moravská Třebová 4
8 Slavík Tomáš FK Adria Dobříč 4
8 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha 4
9 Doubravský Bohumír GIOIA B2Balance Brno 3
9 Hovorka Marek FC Družba Vysoké Mýto 3
9 Macko David GIOIA B2Balance Brno 3
9 Novák Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 3
9 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová 3
9 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha 3
9 Červenka Jakub FK Adria Dobříč 3
10 Beránek Štefan BOMBARĎÁCI Větřní 2
10 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní 2
10 Brožek Daniel Futsal Praha 2
10 Dobšíček Jakub GIOIA B2Balance Brno 2
10 Ginzel Zbyněk BOMBARĎÁCI Větřní 2
10 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička 2
10 Koplík Martin GIOIA B2Balance Brno 2
10 Král Vojta VPS NOVABRIK Polička 2
10 Levčík Patrik GIOIA B2Balance Brno 2
10 Novotný Adam BOMBARĎÁCI Větřní 2
10 Smolík Jaroslav SK SICO SC Jilemnice 2
10 Staněk Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 2
10 Světlík Ivo SMR Plus Zlín 2
10 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička 2
10 Štorc Aleš Futsal Praha 2
10 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička 2
10 Žilenko Ruslan BOMBARĎÁCI Větřní 2
11 Abrhám Tomáš FK Adria Dobříč 1
11 Bera Lennon Futsal Praha 1
11 Brhel Jan SMR Plus Zlín 1
11 Brychta Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 1
11 Brádle Lukáš SK SICO SC Jilemnice 1
11 Dychtl Michal BOMBARĎÁCI Větřní 1
11 Erneker Zdeněk FK Adria Dobříč 1
11 Fujdiar Josef FK Adria Dobříč 1
11 Hampl Tomáš SK SICO SC Jilemnice 1
11 Hanuš Martin GIOIA B2Balance Brno 1
11 Hermann Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 1
11 Homer Milan BOMBARĎÁCI Větřní 1
11 Hubáček Vojtěch SMR Plus Zlín 1
11 Huryta Václav Šakalí hněv Moravská Třebová 1
11 Klimeš Milan GIOIA B2Balance Brno 1
11 Kocourek Dominik Futsal Praha 1
11 Koubek Martin Futsal Praha 1
11 Kovář Jiří SMR Plus Zlín 1
11 Kovář Miroslav VPS NOVABRIK Polička 1
11 Kozák Martin Šakalí hněv Moravská Třebová 1
11 Kuchta Jan FC Družba Vysoké Mýto 1
11 Majtanik Jakub SK SICO SC Jilemnice 1
11 Marek Jan Šakalí hněv Moravská Třebová 1
11 Nadeev Timofei Futsal Praha 1
11 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička 1
11 Otmar Daniel SK SICO SC Jilemnice 1
11 Paulů David SK SICO SC Jilemnice 1
11 Potáček Martin Šakalí hněv Moravská Třebová 1
11 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní 1
11 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní 1
11 Stejskal Miroslav VPS NOVABRIK Polička 1
11 Studený Vít FK Adria Dobříč 1
11 Tesař Jiří FC Družba Vysoké Mýto 1
11 Valášek Martin FC Družba Vysoké Mýto 1
11 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní 1
11 Zapletal Jakub SMR Plus Zlín 1
11 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha 1
11 Šebesta Jiří CHEMCOMEX Praha 1
11 Červený Zdeněk VPS NOVABRIK Polička 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: