Zlínský Tomáš Haloda si upevnil vedení v tabulce střelců CL .....více v sekci Aktuality

22.12.2015, 08:57 | vložil: Petr Koseček

V sobotu se odehrálo v Otrokovicích již 4. kolo krajské ligy Zlín, která má letos deset účastníků. Byla ukončena základní část a mužstva se utkají v předem daném systému v nadstavbové části. Zlínská rezerva skončila po základní části v KL na 7. příčce, když v posledních zápasech nastoupila ve velmi silné sestavě a může ještě zamíchat pořadím KL.

SMR Plus Zlín B – SK Baťov 6:2 (0:1) g: Haloda 2, Krčmář 2, Barcuch, Janík

SMR Plus Zlín B – FC Internazionale Otrokovice 4:4 (0:3) g: Haloda, Krčmář, Barcuch, Klein

sestava: Mikel – Hruška, Krčmář, Klein, Barcuch – Haloda, Velev, Janík, Chvíla – Valkovič. Treněři Helešic, Kostka. Kustod Křepelka.

Po základní části jsme skončili na 7. místě, což znamená, že našimi soupeři v příštích 2 kolech nádstavby budou týmy umístěné na lichých místech.

5.kolo 2.ledna 2016 – sobota 9:10 1. Futsal Kroměříž, 10:20 9. TJ Jiskra Otrokovice

6.kolo 9.ledna 2016 – sobota 8:00 5. Lihovar Kojetín, 9:45 3. Oldstars Kroměříž