ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Výsledky jihočeské JS AGENCY FUTSAL LIGY

zobrazit foto

23.12.2015, 09:27 | vložil: Petr Koseček

V sobotu se hrálo další dvoukolo JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, poslední v tomto roce. Další kolo je na pořadu 3.1.2016 ve Vimperku.

SK STRABAG Prachatice : FC NORTON Prachatice 10:1

Hosté nastoupili k utkání bohužel bez některých svých posil, a tak se očekávalo vítězství domácích. Začátek tomu však nenasvědčoval. Norton byl pro domácí vyrovnaným soupeřem. Strabag však postupně svou hru změnil a ve 2. poločase pěknými brankami výsledek dotáhl do vítězného konce.


SOKOL Lhenice : FC NORTON Prachatice 10:3

Lheničtí hned od počátku utkání vletěli na unaveného soupeře a do poločasu vstřelili 4 branky. Hosté si také vytvořili pár příležitostí, ale bez dobrého zakončení. Po přestávce Lheničtí svůj náskok ještě navyšovali na konečných 10:3.


SK STRABAG Prachatice : DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:8

Utkání dvou odlišných poločasů. V tom prvním jasně vedli hosté,když proměnili všechny svoje šance,zatím co domácí ne,když neproměnili ani dva trestné kopy. Po přestávce domácí zpřesnili a především zrychlili hru a postupně snižovali náskok soupeře, ale vyrovnat již nestačili.


SOKOL Lhenice : 1. FC Chroboly 9:2

Hosté stačili s domácími držet krok jen první poločas, který prohráli jen 4:2. Po přestávce již na svého soupeře nestačili, ten využil své převahy a jasně zvítězil.


FC MOUCHA TEAM Prachatice : DYNAMO JELIMANI Vimperk 2:7

Vyrovnané utkání, které bylo otevřené ještě pět minut před koncem, kdy byl mezi družstvy dvoubrankový rozdíl. Jelimani si ale závěr pohlídali a třemi brankami svoje vedení potvrdili. Vimperské opět podržel brankář VACULKA.


TK RUMPÁL Prachatice : 1. FC Chroboly 18:3

Hosté chtěli hrát se silným soupeřem otevřenou hru, ale tvrdě narazili, když v páté minutě prohrávali 4:0. Poté bylo už jen otázkou času,jak vysoký bude výsledek. Chrobolští nehráli dobře, chtěli se prosazovat jen inviduálně o obdržel pěkný debakl. Rumpál si s chutí zastřílel a zakombinoval proti už naivně hrajícímu soupeři.


FC MOUCHA TEAM Prachatice : CLUB 111 Prachatice 7:3

Hosté podcenili soupeře a to se jim nevyplatilo. Měli sice víc míč na sálovkách, ale domácí proměňovali své brejky. CLUB 111 sice ve 2.poločase snížil až na rozdíl dvou branek, Moucha team ale v závěru své vítězství udržel.


TK RUMPÁL Prachatice : YOUNG BOYS Prachatice 6:4

Ve vyrovnaném utkání nakonec rozhodla větší zápasová zkušenost domácích, kteří v poslední desetiminutovce vstřelili tři branky a zajistili si své vítězství.


FC Zbytiny : CLUB 111 Prachatice 5:12

K tomuto utkání není popis zápasu


FC Zbytiny : YOUNG BOYS Prachatice 3:15

Utkání bylo pro hosty spíše lepším tréninkem, neboť domácí působili unaveným dojmem a nekladli soupeři větší odpor, vítězství hostů mohlo být ještě větší, kdyby proměňovali své šance.

Zdroj: Petr Pasecký
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: