Premium Stonava znovu vyhrálo ve španělském Lloret de Mar evropský veteránský klubový šampionát 40+ .....více v sekci Aktuality

Výsledky jihočeské JS AGENCY FUTSAL LIGY

23.12.2015, 09:27 | vložil: Petr Koseček

V sobotu se hrálo další dvoukolo JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY, poslední v tomto roce. Další kolo je na pořadu 3.1.2016 ve Vimperku.

SK STRABAG Prachatice : FC NORTON Prachatice 10:1

Hosté nastoupili k utkání bohužel bez některých svých posil, a tak se očekávalo vítězství domácích. Začátek tomu však nenasvědčoval. Norton byl pro domácí vyrovnaným soupeřem. Strabag však postupně svou hru změnil a ve 2. poločase pěknými brankami výsledek dotáhl do vítězného konce.

SOKOL Lhenice : FC NORTON Prachatice 10:3

Lheničtí hned od počátku utkání vletěli na unaveného soupeře a do poločasu vstřelili 4 branky. Hosté si také vytvořili pár příležitostí, ale bez dobrého zakončení. Po přestávce Lheničtí svůj náskok ještě navyšovali na konečných 10:3.

SK STRABAG Prachatice : DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:8

Utkání dvou odlišných poločasů. V tom prvním jasně vedli hosté,když proměnili všechny svoje šance,zatím co domácí ne,když neproměnili ani dva trestné kopy. Po přestávce domácí zpřesnili a především zrychlili hru a postupně snižovali náskok soupeře, ale vyrovnat již nestačili.

SOKOL Lhenice : 1. FC Chroboly 9:2

Hosté stačili s domácími držet krok jen první poločas, který prohráli jen 4:2. Po přestávce již na svého soupeře nestačili, ten využil své převahy a jasně zvítězil.

FC MOUCHA TEAM Prachatice : DYNAMO JELIMANI Vimperk 2:7

Vyrovnané utkání, které bylo otevřené ještě pět minut před koncem, kdy byl mezi družstvy dvoubrankový rozdíl. Jelimani si ale závěr pohlídali a třemi brankami svoje vedení potvrdili. Vimperské opět podržel brankář VACULKA.

TK RUMPÁL Prachatice : 1. FC Chroboly 18:3

Hosté chtěli hrát se silným soupeřem otevřenou hru, ale tvrdě narazili, když v páté minutě prohrávali 4:0. Poté bylo už jen otázkou času,jak vysoký bude výsledek. Chrobolští nehráli dobře, chtěli se prosazovat jen inviduálně o obdržel pěkný debakl. Rumpál si s chutí zastřílel a zakombinoval proti už naivně hrajícímu soupeři.

FC MOUCHA TEAM Prachatice : CLUB 111 Prachatice 7:3

Hosté podcenili soupeře a to se jim nevyplatilo. Měli sice víc míč na sálovkách, ale domácí proměňovali své brejky. CLUB 111 sice ve 2.poločase snížil až na rozdíl dvou branek, Moucha team ale v závěru své vítězství udržel.

TK RUMPÁL Prachatice : YOUNG BOYS Prachatice 6:4

Ve vyrovnaném utkání nakonec rozhodla větší zápasová zkušenost domácích, kteří v poslední desetiminutovce vstřelili tři branky a zajistili si své vítězství.

FC Zbytiny : CLUB 111 Prachatice 5:12

K tomuto utkání není popis zápasu

FC Zbytiny : YOUNG BOYS Prachatice 3:15

Utkání bylo pro hosty spíše lepším tréninkem, neboť domácí působili unaveným dojmem a nekladli soupeři větší odpor, vítězství hostů mohlo být ještě větší, kdyby proměňovali své šance.

Zdroj: Petr Pasecký