Zlínský deník - Duel s mistrem prospali, ale pak předvedli dechberoucí obrat .....více v sekci Aktuality

4.1.2016, 14:58 | vložil: Petr Koseček

Z webu Zlína:

Zlínská rezerva měla hned 2. ledna na programu další kolo krajské ligy. A v něm jsme se střetli s průběžně prvním týmem tabulky Futsal Kroměříž a Jiskrou Otrokovice. V 1. zápase jsme gól neviděli ani na jedné straně, i když pár vyložených šancí měli oba týmy. Na obou stranách zvonili pouze tyčky nebo své kvality předvedli bezchybní golmani. Pro našeho Vlasťu Trochtu to byla již 2. vychytaná nula z dosud jeho odchytaných 3 zápasů.

2. zápas probíhal podle papírových předpokladů, soupeře jsme k ničemu nepustili a v poklidném tempu jsme dovedli zápas do vítězného konce 2:1. A to i přesto, že jsme v zápase nedali asi dalších 10 gólových šancí. Gólově se prosadili jen na začátku zápasu kapitán Hrůša (tento gól nás uklidnil, neboť soupeř celý zápas urputně bránil) a poté krásným a nechytatelným volejem střelec Haloda.

V tomto kole to byl již 8. zápas v řadě, kdy jsme nepoznali hořkost porážky! Doufejme, že to tak bude pokračovat i nadále v dalších kolech.

Nadstavbová část - 5.kolo

02.01.2016 8.00 SH Otrokovice-Štěrkoviště FUTSAL Kroměříž - OLDSTARS 4:2
02.01.2016 8.40 SH Otrokovice-Štěrkoviště LIHOVAR Kojetín - JISKRA Otrokovice 1:1
02.01.2016 9.20 SH Otrokovice-Štěrkoviště SMR PLUS Zlín "B" - FUTSAL Kroměříž 0:0
02.01.2016 9.55 SH Otrokovice-Štěrkoviště OLDSTARS - LIHOVAR Kojetín 3:2
02.01.2016 10.30 SH Otrokovice-Štěrkoviště SMR PLUS Zlín "B" - JISKRA Otrokovice 2:1
02.01.2016 11.10 SH Otrokovice-Štěrkoviště ASC Bohuslavice - BURE Hulín 4:0
02.01.2016 11.45 SH Otrokovice-Štěrkoviště INTER Otrokovice - SK BAŤOV 14:0
02.01.2016 12.20 SH Otrokovice-Štěrkoviště BAD BOYS - ASC Bohuslavice 0:2
02.01.2016 12.55 SH Otrokovice-Štěrkoviště BURE Hulín - INTER Otrokovice 2:3
02.01.2016 13.35 SH Otrokovice-Štěrkoviště BAD BOYS - SK BAŤOV 4:0