ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý ligový účastník z Vyškova odmítl nabídku na 1. ligu FIFA futsalu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SC Stap Vilémov se po výborných výkonech odpoutal ode dna tabulky DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

zobrazit foto

11.1.2016, 18:44 | vložil: Petr Koseček

Po vánoční přestávce se opět rozběhl sálovkářský kolotoč v Ústeckém kraji. Jako první v roce 2016 zasáhli do svých bojů hráči DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje a to v sobotu 9.1.2016 v libouchecké sportovní hale.
Svou nadvládu nad krajskou soutěží prokazují borci Autocentra Jílové „A“, kteří opět nezaváhali, připsali si tři vítězství a s patnácti bodovým náskokem kralují extralize.

K výborným výkonům se nadechli sálovkáři SC Stap Vilémov, jež si domů odvezli stejně jako Jílovští plný počet devíti bodů a ode dna tabulky se odrazili na příčku osmou. Bez porážky do nového roku vstoupili i hráči JK Trans Varnsdorf „A“. Sedm bodů za dvě výhry a remízu znamená posun z bramborové pozice na tu bronzovou.

Bumiko Děčín si rovněž o jedno místo polepšilo. Šest vybojovaných bodů zajistilo posun na druhou příčku. Do horní poloviny tabulky zaručující boje o titul poskočila FC Louka Košťany ČOS, které k tomu stačil zisk čtyř bodů za vítězství, remízu a prohru. Dvě mužstva si shodně z Libouchce odváží tři body za jednu výhru ve třech utkáních, což stačilo hráčům DeCe Computers Děčín a Metalliga Proreka CZ o.s Teplice k udržení sedmého resp. devátého místa.

Další dva týmy získaly v tomto kole pouhý bod za vzájemnou plichtu. Pro FC Veteráns Želenice to znamenalo propad ze stříbrného stupínku na čtvrtý a pro Turbo Děčín „A“ z osmého místa až na samé dno. Sokol Bělá nevstoupil do nového roku zrovna úspěšně. Jako jediný z mužstev krajské soutěže nebodoval a klesl do druhé poloviny tabulky.

Mužem kola byl zvolen Jan Ruszó z SC Stap Vilémov a střelce turnaje máme hned dva Radka Rangla z Autocentra Jílové „A“ a Miroslava Kučeru z JK Trans Varnsdorfu „A“, kteří shodně nastříleli šest gólů.

Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí D. Uher, M. Šafra, Z. Mráz a J. Prinz. Následující kolo se odehraje v SOBOTU 6.2.2016 od 9.00 hod. ve VARNSDORFU!!!

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: