ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SC Stap Vilémov se po výborných výkonech odpoutal ode dna tabulky DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

zobrazit foto

11.1.2016, 18:44 | vložil: Petr Koseček

Po vánoční přestávce se opět rozběhl sálovkářský kolotoč v Ústeckém kraji. Jako první v roce 2016 zasáhli do svých bojů hráči DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje a to v sobotu 9.1.2016 v libouchecké sportovní hale.
Svou nadvládu nad krajskou soutěží prokazují borci Autocentra Jílové „A“, kteří opět nezaváhali, připsali si tři vítězství a s patnácti bodovým náskokem kralují extralize.

K výborným výkonům se nadechli sálovkáři SC Stap Vilémov, jež si domů odvezli stejně jako Jílovští plný počet devíti bodů a ode dna tabulky se odrazili na příčku osmou. Bez porážky do nového roku vstoupili i hráči JK Trans Varnsdorf „A“. Sedm bodů za dvě výhry a remízu znamená posun z bramborové pozice na tu bronzovou.

Bumiko Děčín si rovněž o jedno místo polepšilo. Šest vybojovaných bodů zajistilo posun na druhou příčku. Do horní poloviny tabulky zaručující boje o titul poskočila FC Louka Košťany ČOS, které k tomu stačil zisk čtyř bodů za vítězství, remízu a prohru. Dvě mužstva si shodně z Libouchce odváží tři body za jednu výhru ve třech utkáních, což stačilo hráčům DeCe Computers Děčín a Metalliga Proreka CZ o.s Teplice k udržení sedmého resp. devátého místa.

Další dva týmy získaly v tomto kole pouhý bod za vzájemnou plichtu. Pro FC Veteráns Želenice to znamenalo propad ze stříbrného stupínku na čtvrtý a pro Turbo Děčín „A“ z osmého místa až na samé dno. Sokol Bělá nevstoupil do nového roku zrovna úspěšně. Jako jediný z mužstev krajské soutěže nebodoval a klesl do druhé poloviny tabulky.

Mužem kola byl zvolen Jan Ruszó z SC Stap Vilémov a střelce turnaje máme hned dva Radka Rangla z Autocentra Jílové „A“ a Miroslava Kučeru z JK Trans Varnsdorfu „A“, kteří shodně nastříleli šest gólů.

Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí D. Uher, M. Šafra, Z. Mráz a J. Prinz. Následující kolo se odehraje v SOBOTU 6.2.2016 od 9.00 hod. ve VARNSDORFU!!!

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: