Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci Aktuality

V Praze panuje s výkony Chemcomexu velká spokojenost

12.1.2016, 15:43 | vložil: Petr Koseček

Sobotní turnaj celostátní ligy jsme zvládli bez ztráty bodu. První zápas s Brnem přinesl v první půli hru nahoru dolu bez výraznějších šancí na obou stranách. Zlom přišel až ve druhé půli, kdy se brněnští dostali do vedení po protiútoku, kterému předcházel sporný zákrok na Fichtnera. Obdržená branka nás nakopla a po gólech Holečka, Rotta, Sopa a Šafránka, se nám podařilo zápas otočit na konečných 4:1.

Druhý zápas se Zlínem jsme jednoznačně ovládli v poměru 10:1. Naši hráči byli od úvodu aktivnější. Kvalitní a přesné kombinace a nápadité akce z naší strany dělali hostujícím velké problémy. Gólově se dařilo zejména Šafránkovi a Šafářovi, kteří oba zaznamenali hattrick.

V závěru radotínského turnaje jsme přivítali nováčka Futsal Praha. Soupeř zahrozil v úvodu první půli, kdy si dokázal vypracovat několik slibných brankových šancí. Všechny však ztroskotaly na jistě chytajícím Vozárovi či nepřesné mušce útočících hráčů. Neproměněné šance mladíků z Futsalu Praha potrestali již v první půli Holeček a Šafránek. V druhé půli jsme již nenechali nic náhodě a dalšími čtyřmi góly rozhodli o konečném vítězství 6:0.

Zdroj: facebook Chemomexu Praha