ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zlínský Tomáš Haloda si upevnil vedení v tabulce střelců CL .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Českokrumlovský deník - Bombarďáci v Praze pokořili novice a potrápili favorita

zobrazit foto

13.1.2016, 09:44 | vložil: Petr Koseček

Praha - Větřínští futsalisté hladce zdolali Šakaly z Moravské Třebové a ve výborném utkání nejtěsnějším poměrem padli s Poličkou.

V radotínské sportovní hale se odehrál prakticky kompletní program patnáctého a šestnáctého kola nejvyšší soutěže futsalistů sálovkářů – 1. celostátní ligy.
Chybět pochopitelně nemohl ani jediný jihočeský zástupce ve žlutočerných barvách týmu Bombarďáci Větřní, jenž do české metropole jel s cílem pojistit si pozici ve čtvrtfinálové osmičce, a to se podařilo.

Větřínští v prvním utkání zdolali nováčka, celek Šakalí hněv Moravská Třebová, čímž si upevnili průběžnou pátou příčku. Ve druhém utkání pak sehráli velmi dobrou partii s týmem Novabrik Polička, ale na bodový zisk s favoritem a průběžně druhým celkem pořadí to nakonec nestačilo.

15. kolo: Bombarďáci Větřní – Šakalí hněv Moravská Třebová 5:1 (1:1), branky: 29., 34. a 40. Cais, 17. Žilenko, 37. Weinhard – 18. Staněk.

Po vyrovnaném prvním poločase převzali žlutočerní ve druhé půli otěže a houževnatého novice nakonec přesvědčivě zdolali. Největší měrou se na důležité výhře podílel autor hattricku Václav Cais, jenž tak zaznamenal dvanáctou, třináctou a čtrnáctou trefu v sezoně.

16. kolo: Bombarďáci Větřní – VPS Novabrik Polička 2:3 (0:1), branky: 35. Sláma, 40. Cais – 11. a 37. Mužík, 31. Stejskal.

Tento zápas byl jasným vrcholem radotínského turnaje a přinesl oboustranně výbornou sálovku. Utkání by spíše slušela výsledná remíza, ale nakonec se ze zisku všech tří bodů radoval favorit z Poličky, kterého však Bombarďáci přinutili k nejlepšímu výkonu. V dresu poražených v poslední minutě mírnil prohru Václav Cais, jenž má nyní na pažbě už patnáct zářezů a osamostatnil se v čele kanonýrské tabulky.

Sestava Bombarďáků: Š. Beránek – M. Svoboda, Dychtl, Cais, Žilenko, Weinhard, Sláma, Grznárik.

Další výsledky 15. a 16. kola: Jilemnice – Vysoké Mýto 3:3, Dobříč – Moravská Třebová 2:1, Dobříč – Polička 2:5, Futsal Praha – Gioia Brno 0:4, Chemcomex Praha – Gioia Brno 4:1, Futsal Praha – Zlín 1:2, Chemcomex Praha – Zlín 10:1, předehrávka 17. kola: Futsal Praha – Chemcomex Praha 0:6.

Nejlepší střelci po 16. kole: 15 gólů – Cais (Větřní), 14 gólů – Holeček, 13 gólů – Fichtner (oba Chemcomex).

Větřínští Bombarďáci jsou aktuálně nadále pátí a o udržení či vylepšení této pozice budou usilovat již o nadcházejícím víkendu, kdy v sobotu 16. ledna zamíří k předposlednímu turnaji základní části do Vysokého Mýta. Tam je čekají duely se šestým SK Sico Jilemnice a v tabulce posledním domácím FC Družba Vysoké Mýto.
Autor: Karel Vosika
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    22
2. Futsal Zlín   18
3. AC Sparta Praha   16
4. VPS NOVABRIK Polička   15
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: