ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premiérovým vítězem turnaje Humility cup je Smrt pod kopyty žížal .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Václav Cais z Větřní nasadil v tabulce střelců k trháku

zobrazit foto

17.1.2016, 17:23 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců CL:

1 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní 18
2 Caizl Pavel FK Adria Dobříč 14
2 Holeček Michal CHEMCOMEX Praha 14
3 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha 13
4 Cenek Čeněk GIOIA B2Balance Brno 12
5 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha 10
6 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní 9
6 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha 9
6 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín 9
6 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice 9
6 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice 9
7 Mužík Ladislav VPS NOVABRIK Polička 8
7 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička 8
7 Prokeš Tomáš GIOIA B2Balance Brno 8
7 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha 8
7 Sop Martin CHEMCOMEX Praha 8
8 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha 7
8 Chvíla Jan SMR Plus Zlín 7
8 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín 7
8 Hromádka Matěj FC Družba Vysoké Mýto 7
8 Presl David GIOIA B2Balance Brno 7
8 Turek Josef Futsal Praha 7
9 Kaválek Martin FK Adria Dobříč 6
9 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička 6
9 Novák Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 6
9 Sedláček Michal Šakalí hněv Moravská Třebová 6
10 Cieslar Josef SMR Plus Zlín 5
10 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička 5
10 Ovčačík Jan GIOIA B2Balance Brno 5
10 Slavík Tomáš FK Adria Dobříč 5
10 Stejskal Miroslav VPS NOVABRIK Polička 5
10 Výborný Filip Futsal Praha 5
10 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní 5
11 Doubravský Bohumír GIOIA B2Balance Brno 4
11 Hovorka Marek FC Družba Vysoké Mýto 4
11 Kahaja Daniel SMR Plus Zlín 4
11 Lebeda Michael FC Družba Vysoké Mýto 4
11 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice 4
11 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová 4
11 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička 4
11 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha 4
12 Beránek Štefan BOMBARĎÁCI Větřní 3
12 Chaloupka David FK Adria Dobříč 3
12 Dobšíček Jakub GIOIA B2Balance Brno 3
12 Kovář Jiří SMR Plus Zlín 3
12 Macko David GIOIA B2Balance Brno 3
12 Novák Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 3
12 Staněk Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 3
12 Valášek Martin FC Družba Vysoké Mýto 3
12 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha 3
12 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička 3
12 Žilenko Ruslan BOMBARĎÁCI Větřní 3
12 Červenka Jakub FK Adria Dobříč 3
13 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní 2
13 Brožek Daniel Futsal Praha 2
13 Dychtl Michal BOMBARĎÁCI Větřní 2
13 Fišar Tomáš SK SICO SC Jilemnice 2
13 Ginzel Zbyněk BOMBARĎÁCI Větřní 2
13 Koplík Martin GIOIA B2Balance Brno 2
13 Kovář Miroslav VPS NOVABRIK Polička 2
13 Král Vojta VPS NOVABRIK Polička 2
13 Levčík Patrik GIOIA B2Balance Brno 2
13 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička 2
13 Novotný Adam BOMBARĎÁCI Větřní 2
13 Papajčík Vladimír SK SICO SC Jilemnice 2
13 Potáček Martin Šakalí hněv Moravská Třebová 2
13 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní 2
13 Smolík Jaroslav SK SICO SC Jilemnice 2
13 Světlík Ivo SMR Plus Zlín 2
13 Štorc Aleš Futsal Praha 2
14 Abrhám Tomáš FK Adria Dobříč 1
14 Bera Lennon Futsal Praha 1
14 Brhel Jan SMR Plus Zlín 1
14 Brychta Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 1
14 Brádle Lukáš SK SICO SC Jilemnice 1
14 Erneker Zdeněk FK Adria Dobříč 1
14 Fujdiar Josef FK Adria Dobříč 1
14 Hampl Tomáš SK SICO SC Jilemnice 1
14 Hanuš Martin GIOIA B2Balance Brno 1
14 Hermann Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 1
14 Hojný Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 1
14 Homer Milan BOMBARĎÁCI Větřní 1
14 Hubáček Vojtěch SMR Plus Zlín 1
14 Huryta Václav Šakalí hněv Moravská Třebová 1
14 Klimeš Milan GIOIA B2Balance Brno 1
14 Kocourek Dominik Futsal Praha 1
14 Koubek Martin Futsal Praha 1
14 Kovář Miroslav VPS NOVABRIK Polička 1
14 Kozák Martin Šakalí hněv Moravská Třebová 1
14 Kucharik Michal Futsal Praha 1
14 Kuchta Jan FC Družba Vysoké Mýto 1
14 Majtanik Jakub SK SICO SC Jilemnice 1
14 Marek Jan Šakalí hněv Moravská Třebová 1
14 Masopust Lukáš Šakalí hněv Moravská Třebová 1
14 Nadeev Timofei Futsal Praha 1
14 Otmar Daniel SK SICO SC Jilemnice 1
14 Paulů David SK SICO SC Jilemnice 1
14 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní 1
14 Studený Vít FK Adria Dobříč 1
14 Svoboda Milan GIOIA B2Balance Brno 1
14 Tesař Jiří FC Družba Vysoké Mýto 1
14 Zapletal Jakub SMR Plus Zlín 1
14 Šebesta Jiří CHEMCOMEX Praha 1
14 Červený Zdeněk VPS NOVABRIK Polička 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: