ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Informace ze sálového fotbalu - futsalu v jižních Čechách .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Již 5. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy ovládli hráči Transco Bohemia Děčín

zobrazit foto

18.1.2016, 14:53 | vložil: Petr Koseček

Již i sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy zasáhli v roce 2016 do svých bojů, když v sobotu 16.1.2016 v libouchecké sportovní hale odehráli 5. kolo své soutěže.

Jako uragán vlétli do nového roku borci Transco Bohemia Děčín, kteří ani v jednom ze čtyř utkání, jež měli na programu, nezaváhali a vybojovali dvanáct bodů znamenající posun na medailové pozice, konkrétně na třetí místo.
Druhým týmem, jež v tomto předposledním kole základní části nepoznal hořkost porážky, je Benteler Rumburk. Ten odehrál zápasy tři, ze kterých vydoloval sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. I Rumburští si v tabulce polepšili, jsou pátí a ještě mají reálnou šanci na účast ve finálové čtyřce.

Sedm bodů získali i hráči Autocentra Jílové „B“. Ti k tomu však potřebovali čtyři utkání. Přesto se dotáhli na vedoucí rezervu JK Trans Varnsdorf, ta má ovšem zápas k dobru. Varnsdorfští odvážejí z Libouchce body čtyři ze tří zápasů. Stejně jako Jílovští se museli sklonit před sílou Transca a ve vzájemném duelu pak plichtili.

SLŠ a SOŠS Šluknov si taktéž připsal na své konto čtyři body avšak ze čtyř utkání, klesl na čtvrté místo a v následujícím závěrečném kole základní části se bude mít co ohánět, aby udržel tuto pozici zaručující boje o titul.
Shodně tři body za jedno vítězství obdržely týmy Hezouni Děčín „A“ a SK Dumbo Děčín. Obě mužstva jsou již bez šance na boje o celkové vítězství a tak se mohou v klidu soustředit na zápasy o páté až osmé místo.

Z herní i výsledkové mizérie se nemohou vyhrabat sálovkáři Las Žlebas Děčín. Již třetí turnaj za sebou nebodovali a pomalu ztrácejí šanci na vylepšení svého umístění.

Mužem kola byl zvolen Jindřich Mikl z Transco Bohemia Děčín a nejlépe seštelovaná mířidla měl Michal Huček z Autocentra Jílové „B“, jež se trefil do černého hned sedmkrát.

Všechny zápasy s přehledem řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, T. Červený a M. Trojan. Následující kolo se odehraje v SOBOTU 30.1.2016 od 9.00 hod. v LIBOUCHCI!!!

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: