ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Již 5. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy ovládli hráči Transco Bohemia Děčín

zobrazit foto

18.1.2016, 14:53 | vložil: Petr Koseček

Již i sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy zasáhli v roce 2016 do svých bojů, když v sobotu 16.1.2016 v libouchecké sportovní hale odehráli 5. kolo své soutěže.

Jako uragán vlétli do nového roku borci Transco Bohemia Děčín, kteří ani v jednom ze čtyř utkání, jež měli na programu, nezaváhali a vybojovali dvanáct bodů znamenající posun na medailové pozice, konkrétně na třetí místo.
Druhým týmem, jež v tomto předposledním kole základní části nepoznal hořkost porážky, je Benteler Rumburk. Ten odehrál zápasy tři, ze kterých vydoloval sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. I Rumburští si v tabulce polepšili, jsou pátí a ještě mají reálnou šanci na účast ve finálové čtyřce.

Sedm bodů získali i hráči Autocentra Jílové „B“. Ti k tomu však potřebovali čtyři utkání. Přesto se dotáhli na vedoucí rezervu JK Trans Varnsdorf, ta má ovšem zápas k dobru. Varnsdorfští odvážejí z Libouchce body čtyři ze tří zápasů. Stejně jako Jílovští se museli sklonit před sílou Transca a ve vzájemném duelu pak plichtili.

SLŠ a SOŠS Šluknov si taktéž připsal na své konto čtyři body avšak ze čtyř utkání, klesl na čtvrté místo a v následujícím závěrečném kole základní části se bude mít co ohánět, aby udržel tuto pozici zaručující boje o titul.
Shodně tři body za jedno vítězství obdržely týmy Hezouni Děčín „A“ a SK Dumbo Děčín. Obě mužstva jsou již bez šance na boje o celkové vítězství a tak se mohou v klidu soustředit na zápasy o páté až osmé místo.

Z herní i výsledkové mizérie se nemohou vyhrabat sálovkáři Las Žlebas Děčín. Již třetí turnaj za sebou nebodovali a pomalu ztrácejí šanci na vylepšení svého umístění.

Mužem kola byl zvolen Jindřich Mikl z Transco Bohemia Děčín a nejlépe seštelovaná mířidla měl Michal Huček z Autocentra Jílové „B“, jež se trefil do černého hned sedmkrát.

Všechny zápasy s přehledem řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, T. Červený a M. Trojan. Následující kolo se odehraje v SOBOTU 30.1.2016 od 9.00 hod. v LIBOUCHCI!!!

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: