Teletext České televize informuje o Celostátní lize .....více v sekci Aktuality

Krkonošský deník - Bodík k jistotě postupu stačil

21.1.2016, 18:09 | vložil: Petr Koseček

Jilemnice - Pouhé dva zápasy zbývá odehrát zdejším sálovým fotbalistům v základní části celostátní soutěže. V předposledním hracím víkendu pojizerský tým ve Vysokém Mýtě nejprve podlehl Bombarďákům Větřní, později remizoval s Dobříčí.

Jilemnice – Větřní 1:4 (0:4)

Jilemničtí si v Mýtě chtěli vylepšit bodový zisk na šesté pozici, proti překvapení ročníku však v nástupu do zápasu dostali tvrdé K.O. Bombarďáci byli věrni svému názvu a už v 8. minutě vedli 4:0! Druhá půle patřila poraženým, jedinou jejich branku vsítil ve 38. minutě Srkal.

Fakta – branky: 38. Srkal – 1., 7. a 8. Weinhard, 3. Dychtl. Rozhodčí: Uhlár, Dlouhý.

Jilemnice – Dobříč 4:4 (2:2)

V přímé bitvě dvou týmů usilujících o postup do vyřazovací části měli Jilemničtí skvělý začátek. Trefami Papajčíka a Krause se ujali dvoubrankového vedení, ještě do přestávky o něj ale přišli. Stejný scénář se opakoval po změně stran. Střelci SK SICO byli stejní, dvě minuty před koncem ale tým o vítězství připravily dva slepené góly Caizla. I bod nakonec Jilemnici k jistotě play off stačil, Dobříč setrvání v osmičce musí hájit.

Fakta – branky: 3. a 21. Papajčík, 7. a 35. Kraus – 9. Kaválek, 14. Chaloupka, 38. a 38. Caizl. R.: Hamrník, Uhlár.