ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky odvetných čtvrtfinálových utkání Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Korunu střelců CL získal Václav Cais z jihočeského Větřní

zobrazit foto

24.1.2016, 10:21 | vložil: Petr Koseček

Korunu střelců CL získal Václav Cais z jihočeského Větřní před dvojicí hráčů - Pavlem Caizlem z Dobříče a Michalem Holečkem z pražského Chemcomexu.

Tabulka střelců:

1 Cais Václav BOMBARĎÁCI Větřní 22
2 Caizl Pavel FK Adria Dobříč 16
2 Holeček Michal CHEMCOMEX Praha 16
3 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha 13
3 Prokeš Tomáš GIOIA B2Balance Brno 13
3 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha 13
4 Cenek Čeněk GIOIA B2Balance Brno 12
4 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní 12
5 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní 11
6 Chvíla Jan SMR Plus Zlín 10
6 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha 10
6 Kraus Pavel SK SICO SC Jilemnice 10
7 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín 9
7 Presl David GIOIA B2Balance Brno 9
7 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha 9
7 Srkal Marek SK SICO SC Jilemnice 9
8 Mužík Ladislav VPS NOVABRIK Polička 8
8 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička 8
8 Sop Martin CHEMCOMEX Praha 8
9 Bialek Milan CHEMCOMEX Praha 7
9 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín 7
9 Hromádka Matěj FC Družba Vysoké Mýto 7
9 Novák Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 7
9 Turek Josef Futsal Praha 7
10 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička 6
10 Kaválek Martin FK Adria Dobříč 6
10 Mužík Jiří VPS NOVABRIK Polička 6
10 Sedláček Michal Šakalí hněv Moravská Třebová 6
10 Vondra Miroslav VPS NOVABRIK Polička 6
11 Cieslar Josef SMR Plus Zlín 5
11 Dobšíček Jakub GIOIA B2Balance Brno 5
11 Dychtl Michal BOMBARĎÁCI Větřní 5
11 Hovorka Marek FC Družba Vysoké Mýto 5
11 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička 5
11 Němec Pavel Šakalí hněv Moravská Třebová 5
11 Ovčačík Jan GIOIA B2Balance Brno 5
11 Slavík Tomáš FK Adria Dobříč 5
11 Stejskal Miroslav VPS NOVABRIK Polička 5
11 Výborný Filip Futsal Praha 5
11 Zdržálek Dominik Šakalí hněv Moravská Třebová 5
12 Doubravský Bohumír GIOIA B2Balance Brno 4
12 Kahaja Daniel SMR Plus Zlín 4
12 Klimeš Milan GIOIA B2Balance Brno 4
12 Lebeda Michael FC Družba Vysoké Mýto 4
12 Machát Pavel SK SICO SC Jilemnice 4
12 Šafář Jan CHEMCOMEX Praha 4
12 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha 4
13 Beránek Štefan BOMBARĎÁCI Větřní 3
13 Chaloupka David FK Adria Dobříč 3
13 Hanuš Martin GIOIA B2Balance Brno 3
13 Kovář Jiří SMR Plus Zlín 3
13 Macko David GIOIA B2Balance Brno 3
13 Novák Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 3
13 Potáček Martin Šakalí hněv Moravská Třebová 3
13 Sláma Jan BOMBARĎÁCI Větřní 3
13 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní 3
13 Staněk Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 3
13 Svoboda Martin BOMBARĎÁCI Větřní 3
13 Valášek Martin FC Družba Vysoké Mýto 3
13 Zapletal Jakub SMR Plus Zlín 3
13 Šidla Ondřej GIOIA B2Balance Brno 3
13 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička 3
13 Žilenko Ruslan BOMBARĎÁCI Větřní 3
13 Červenka Jakub FK Adria Dobříč 3
14 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní 2
14 Brožek Daniel Futsal Praha 2
14 Fišar Tomáš SK SICO SC Jilemnice 2
14 Ginzel Zbyněk BOMBARĎÁCI Větřní 2
14 Hes Filip Futsal Praha 2
14 Homer Milan BOMBARĎÁCI Větřní 2
14 Hubáček Vojtěch SMR Plus Zlín 2
14 Huryta Václav Šakalí hněv Moravská Třebová 2
14 Kloubek Jaroslav FK Adria Dobříč 2
14 Koplík Martin GIOIA B2Balance Brno 2
14 Kovář Miroslav VPS NOVABRIK Polička 2
14 Král Vojta VPS NOVABRIK Polička 2
14 Levčík Patrik GIOIA B2Balance Brno 2
14 Novotný Adam BOMBARĎÁCI Větřní 2
14 Papajčík Vladimír SK SICO SC Jilemnice 2
14 Smolík Jaroslav SK SICO SC Jilemnice 2
14 Světlík Ivo SMR Plus Zlín 2
14 Štorc Aleš Futsal Praha 2
15 Abrhám Tomáš FK Adria Dobříč 1
15 Babouček Jiří BOMBARĎÁCI Větřní 1
15 Bera Lennon Futsal Praha 1
15 Brhel Jan SMR Plus Zlín 1
15 Brychta Tomáš Šakalí hněv Moravská Třebová 1
15 Brádle Lukáš SK SICO SC Jilemnice 1
15 Erneker Zdeněk FK Adria Dobříč 1
15 Fujdiar Josef FK Adria Dobříč 1
15 Hampl Tomáš SK SICO SC Jilemnice 1
15 Havel Josef GIOIA B2Balance Brno 1
15 Hermann Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 1
15 Hojný Tomáš FC Družba Vysoké Mýto 1
15 Kocourek Dominik Futsal Praha 1
15 Koubek Martin Futsal Praha 1
15 Kovář Miroslav VPS NOVABRIK Polička 1
15 Kozák Martin Šakalí hněv Moravská Třebová 1
15 Kucharik Michal Futsal Praha 1
15 Kuchta Jan FC Družba Vysoké Mýto 1
15 Majtanik Jakub SK SICO SC Jilemnice 1
15 Mančal Filip Futsal Praha 1
15 Marek Jan Šakalí hněv Moravská Třebová 1
15 Masopust Lukáš Šakalí hněv Moravská Třebová 1
15 Nadeev Timofei Futsal Praha 1
15 Otmar Daniel SK SICO SC Jilemnice 1
15 Paulů David SK SICO SC Jilemnice 1
15 Studený Vít FK Adria Dobříč 1
15 Svoboda Milan GIOIA B2Balance Brno 1
15 Tesař Jiří FC Družba Vysoké Mýto 1
15 Šebesta Jiří CHEMCOMEX Praha 1
15 Červený Zdeněk VPS NOVABRIK Polička 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: